Yaşar Büyükanıt'a suikat planlanmış

Yaşar Büyükanıt'a suikat planlanmış.13142
  • Giriş : 05.05.2009 / 08:00:00
  • Güncelleme : 04.05.2009 / 23:32:16

Yaşar Büyükanıt'a suikat planlayan Ergenekon'un, Bilge Filiz Büyükanıt'ı da fişlediği ortaya çıktı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bakın Ergenekon Filiz Büyükanıt'ın, kuaförüne varıncaya kadar herkesi nasıl fişlemiş. İşte bunun belgeleri...

Yasadışı Ergenekon Örgütü, Genelkurmay Eski Başkanı Emekli Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın eşi, Bilge Filiz Büyükanıt'ı fişlediği, adım adım izlediği ortaya çıktı. İşte bunlar da belgeleri...

ERUYGUR VE TOLON'DA ELE GEÇTİ

Emekli orgenaraller Şener Eruygur ve Hurşit Tolon'da ele geçen belgeler arasında, Filiz Büyükanıt'ın sağlık raporları ve arkadaş çevresine ait bütün detaylar yer alıyor. Fişleme belgeleri 46 nolu ek delil klasöründe...

FİLİZ BÜYÜKANIT'IN SAĞLIK RAPORLARI ERGENEKON'DA

Yaşar Büyükanıt'ı zehirlemeye çalıştığı gündeme gelen Ergenekon, Filiz Büyükanıt'ın hangi ilaçtan ve ne miktarda kullandığını bile kayda almış.

"RESMİ" VE "SİVİL" ARKADAŞLAR

Ergenekon, Filiz Büyükanıt'ın, kuaföründen emlakçısına, saatçisinden kuyumcusuna kadar herkesi tek tek fişlemiş almış. Görüştüğü kişileri, resmi ve sivil çevre diye ikiye ayırıp listelemiş.

Yasadışı Ergenekon Örgütü'nün, Filiz Büyükanıt'ın "sivil çevresi" diye adlandırıp fişlediği kişiler arasında, mücevherci Ayeşenur Yıldız, terzi Fatih Can, saatçi İsmail Aykaç, kuaför Ebru Çankaya, Ersin Eytekin ve Melahat Polat var..

İddia edilen ETÖ, Filiz Büyükanıt'ın 'Resmi' arkadaşları" dediği kişileri de fişlemiş. Ekranda gördüğünüz bu fişleme belgelerine göre, Filiz Büyükanıt, resmi çevre olarak, emekli Oramiral Özden Örnek'in eşi Sevil Örnek, emekli Orgeneral Doğu Aktulga'nın eşi Tülay Aktulga, emekli Korgeneral Hakkı Baha Tüzüner'in eşi Gönül Tüzüner ile görüşüyormuş.


Yasadışı Ergenekon Örgütü, Orgeneral Fevzi Türkeri, Emekli Orgeneral Tuncer Kılınç ve Emekli Orgeneral Çetin Doğan'ın ailelerini de, Filiz Büyükanıt'ın resmi çevresindeki kişiler olarak fişlemiş.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*