Yaşar Nuri Öztürk'ten radikal kararlar

Yaşar Nuri Öztürk'ten radikal kararlar.10296
  • Giriş : 07.08.2008 / 16:40:00

HYP Başkanvekili Yaşar Okuyan ve ekibiyle yollarını ayıran Yaşar Nuri Öztürk, partinin meteliğe kurşun atar hale gelmesi nedeniyle radikal kararlara imza attı. İşte o kararlar;

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Maddi sıkıntı yaşayan Halkın Yükselişi Partisi tek personelle yola devam kararı aldı. HYP Başkanvekili Yaşar Okuyan ve ekibiyle yollarını ayıran Öztürk bakın partide neler yaptı neler?

HYP Başkanvekili Yaşar Okuyan ve ekibiyle yollarını ayıran Yaşar Nuri Öztürk, geçtiğimiz günlerde ilginç bir duyuruya imza attı. Öztürk genelgesinde Yargıtay ile çalışmaları yürüten bir personel dışında tüm çalışanların işine son verildiğini duyurdu.

Ziyaretçi içtiği çayın parasını ödeyecek

HYP lideri Öztürk'ün, Genel Sayman, Genel Başkan Yardımcıları, MYK üyeleri ve Ankara İl Başkanlığı'na gönderdiği duyurusunda başka tasarruf tedbirleri de yer aldı. Öztürk, bundan sonra gazete, çay ve kahve gibi hizmetlerin partililerin kendi ceplerinden karşılamasını istedi.

Şehirlerarası 'alo' yasak

Öztürk, yazısında daha sonra detaylandırılacak tasarruf tedbirlerine herkesin uymasını isterken telefon görüşmelerine de sınır getirdi. Öztürk, “Genel sekreterinki dışındaki tüm telefonların şehirlerarasına kapatılmasını, şehirlerarası görüşme ihtiyacı duyan arkadaşların bu ihtiyaçlarını cep telefonları ile karşılamasını rica ederim” ifadesini kullandı. Maddi olarak sıkışan HYP'nin Filistin Caddesi üzerinde bulunan ve Genel Merkez olarak kullanılan büyük binasından da çıkacağı ileri sürülüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*