'Yaşasın Filistin, Filistin Yaşasın'

  • Giriş : 15.08.2006 / 00:00:00

“Yaşasın Filistin, Filistin Yaşasın” kampanyası kapsamında ilaç, çocuk maması ve kuru gıda Filistin ve Lübnan'a ulaştırılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Filistin ve Lübnan'da insanlığın yok edildiğini belirten Aydın, ”Savaş, Filistinli çocukları ve anneleri sadece evsiz barksız, yersiz yurtsuz bırakmakla kalmıyor. Ne zaman, nerede düşeceği belli olmayan bombaların altında ölümü bekleyen halk, bir lokma ekmekten yoksun, ilaçsız, susuz en temel ihtiyaç maddelerine hasret yaşamaya ve direnmeye çalışıyor” dedi.

Filistin ve Lübnan halklarının mücadelesini desteklemek amacıyla ”Yaşasın Filistin, Filistin Yaşasın” kampanyası başlattıklarını belirten Aydın, bu kampanya kapsamında, ilaç, çocuk maması ve kuru gıda toplayarak Filistin ve Lübnan'a ulaştıracaklarını bildirdi. Aydın, “Kampanya boyunca on binlerce bildiri dağıtılacak, afişlerle halk kampanyaya katılmaya çağırılacak, kent merkezlerinde ve mahallelerde değişik kitle etkinlikleri gerçekleştirilecek. Halk yürüyüşleri ve film gösterileri ile kampanyamızın zeminini genişletmeye çalışacağız” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious