Yaşlı eşini ormanda boğarak öldürdü

Yaşlı eşini ormanda boğarak öldürdü.14402
  • Giriş : 03.07.2009 / 10:42:00

Artvin'in Yusufeli ilçesinde bir süredir kayıp olan yaşlı kadının cesedi bulunurken, kadının eşi tarafından ormanlık alanda boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Alınan bilgiye göre, Demirdöven köyünde yaşayan ve 28 Hazirandan bu yana kendisinden haber alınamayan Gülsüm Gül'ün (80) bulunması için çalışma yürüten Artvin İl Jandarma Komutanlığı, Gül'ün yakınlarının ifadelerine başvurdu.

Verdiği çelişkili ifadeler nedeniyle durumundan şüphelenilen Gül'ün eşi Ali Osman Gül (66), jandarma tarafından yeniden yapılan sorgusunda, Gülsüm Gül'ü evlerinin yaklaşık 1 kilometre uzağındaki ormanlık alanda boğarak öldürdüğünü itiraf etti.

Ali Osman Gül'ün ifadesi doğrultusunda söz konusu alanda yapılan aramada, yaşlı kadının cesedine ulaşıldı. Gülsüm Gül'ün cesedinin benzin dökülerek yakılmaya çalışıldığı ve yüz kısmında yanıklar olduğu belirlendi. Ali Osman Gül, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Artvin'in Yusufeli ilçesinde jandarmaya başvuran Ali Osman Gül, eşi Gülsüm Gül'ün kayıp olduğunu bildirmiş, bunun üzerine jandarma ile Artvin ve Erzurum Sivil Savunma müdürlükleri arama kurtarma ekiplerince Gül'ün bulunması için çalışma başlatılmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*