Yaşlı kadın ölümden döndü

Yaşlı kadın ölümden döndü.13725
  • Giriş : 29.11.2008 / 18:10:00

Denizli bir kadın belediye otobüsüne binmek isterken ezildi. Denizli’de bankadan emekli maaşı çeken yaşlı kadın belediye otobüsüne binmek için gittiği durakta ezildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Olay sabah 13.00 sıralarında Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Delikliçınar Caddesi'nde meydana geldi. Bankadan emekli maaşını çeken 77 yaşındaki Memnune Kozak, belediye otobüsüne binmek için karşı tarafta bulunan durağa geçti.

Bu sırada durak yeri kalabalık olduğu için durak yerinde duramayan Murat Bulut (44) yönetimindeki 20 F 5692 plakalı belediye otobüsü, yaşlı kadın da kalabalığın arasında otobüse binmek için hamle yapınca belediye otobüsü ayağının üzerinden geçti. Kazanın ardından otobüs durağının bitişiğindeki kaldırımın yanına düşen yaşlı kadına çevrede bulunan esnaflar ve otobüs durağında bulunan vatandaşlar yardımcı oldu. Duraktaki bir öğrenci 112 Acil'e haber verdi. Ambulans olay yerine 15 dakika sonra geldi. Ambulans acı içinde kıvranan yaşlı kadına hemen müdahale etti. Sağ bacağı kırılan Memnune Kozak'ın sağ bacağının kırıldığı anlaşıldı. Yaşlı kadın hemen ambulansa bindirilerek tedavi edilmek için Denizli Devlet hastanesi'ne kaldırıldı. Belediye şoförü Murat Bulut ise, olayı fark etmediği söyleyerek, “Teyzemiz kalabalığın arasından hemen binmek için hamle yapınca böyle oldu. Çok üzüldüm. Durak çok kabalıktı” dedi. Bu arada şoför Bulut, yaşlı kadının bir an olsun yanından ayrılmadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*