Yaşlı koca dehşet saçtı!

  • Giriş : 03.10.2007 / 15:39:00

Kırşehir'de öğle saatlerinde meydana gelen olayda, bunalıma girdiği ileri sürülen 73 yaşındaki şahıs, imam nikahlı karısı ve üvey oğlunu kurşun yağmuruna tuttu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Edinilen bilgiye göre, Kırşehir merkez Kervansaray Mahallesi 2048. sokakta meydana gelen olayda, M. K. isimli 73 yaşındaki şahıs, bunalıma girerek imam nikahlı ikinci eşi olduğu ileri sürülen Sariye Pişkin (43) ile üvey oğlu Emre Pişkin'i (14) kurşun yağmuruna tuttu. M.K.nin, 7.65 milimetre çapında silahla önce imam nikahlı karısı Sariye Pişkin'i kafasından vurduğu, daha sonra da koşarak evden çıkan ve bağırarak sokağa koşan üvey oğlu Emre Pişkin'i sokakta yakalayarak onu da boynunun gırtlak kısmından vurduğu öğrenildi.

Silah seslerini duyan mahalle halkının olay yerine geldiklerini gören M.K.nin, kaçarak mahalleden uzaklaştığı ileri sürülürken; polis, kayıplara karışan M.K.yi bulmak için geniş çaplı araştırma başlattı.

Sokak ortasında vurulan Emre Pişkin, ağır yaralı olarak kaldırıldığı Kırşehir Devlet Hastanesinde hayatını kaybederken, annesi Sariye Pişkin ise hayati tehlike kaydıyla Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesine sevk edildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious