Yaşlı kundura boyacısına 5 kurşun

  • Giriş : 13.11.2006 / 00:00:00

Antakya'da yaşlı bir ayakkabı boyacısı, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından silahlı saldırıya uğradı. 5 el ateş açılan yaşlı ayakkabı boyacısı ağır yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Antakya Sebze Hali civarında kundura boyacılığı yaparak ailesini geçindiren 60 yaşındaki Halil Alparslan, akşam saatlerinde sandığını komşusunun dükkanına bırakarak Armutlu Mahallesi'ndeki evine geldi. Alparslan, evinin bahçesinde kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından silahlı saldırıya uğradı. Alparslan'a 5 el ateş açan kimliği belirsiz kişi ya da kişiler olay yerinden kaçarak izini kaybettirdi.

Kafasından yaralanarak yere düşen Alpraslan'ı kanlar içinde gören çevre sakinleri ve ailesi durumu hemen polise bildirdi. Olay yerinde ilk tedavisi yapılan Arpaslan, daha sonra ambulansla Antakya Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Durumunun ağır olduğu bildirilen Arpasla'ın eşi kocasını yerde görünce sinir krizi geçirdi.

Hatay İl Emniyet Müdürü Osman Çapalı da olay yerine gelerek zanlılarla ilgili bilgi almaya çalıştı. Kundura boyacısı Halil Alparslan'ın eşi ile bir süre görüşen Hatay İl Emniyet Müdürü Çapalı, ekiplerden konunun derinleştirilerek araştırılmasını istedi.

Olayla ilgi soruşturma devam ediyor

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious