Yattara: F.Bahçe'yi istiyorum

Yattara: F.Bahçe'yi istiyorum.48189
  • Giriş : 27.12.2007 / 12:00:00

Trabzonspor'da tam anlamıyla İbrahima Yattara şoku yaşanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Gineli yıldızın, Milli Takım için ülkesine giderken, "Bana aylardır ödeme yapmıyorlar. Trabzon'a dönmeyeceğim" sözleri bordo-mavili camiayı derinden sarsmıştı. Dün Trabzonspor yönetimi, Yattara'nın tüm alacaklarını hesabına yatırdı. Ancak Gineli yıldızın menajeri Adnan Demir, LİG TV'deki
Futbol Gündemi programına yaptığı açıklamada "Trabzonspor yönetimi, Yattara'ya bugün (dün) ödemeyi yaptı. Ancak Yattara'da bir güvensizlik ortamı oluştu. Yattara parası ödenmesine rağmen "Hiç geri döneceğim" demiyor. Bekleyip göreceğiz" dedi.

Yattara'nın Trabzonspor'a dönmek istemediği ve Futbol hayatını İstanbul'da sürdürmek istediği ileri sürüldü. Gineli top cambazının, Fenerbahçe ile cumartesi günü oynanan maçta Şükrü Saracoğlu Stadı'nın müthiş atmosferinden çok etkilendiği ve yakın çevresindekilere "Trabzon ödeme konusunda geç kaldı. Ben artık Fenerbahçe'de oynamak istiyorum. Eğer Fenerbahçe beni istemezse Galatasaray veya Beşiktaş'ta da oynayabilirim" dediği öğrenildi. Yattara konusunda sessizliğini koruyan 'üç büyükler'in, Trabzon'la Yattara arasındaki iplerin tamamen kopması halinde hemen harekete geçecekleri belirtiliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious