Yattara: Fenerbahçe'den teklif gelmedi

Yattara: Fenerbahçe'den teklif gelmedi.25896
  • Giriş : 13.04.2007 / 00:00:00

Yattara, kendisine şuana kadar Fenerbahçe'den bir teklif gelmediğini, 2 yıl daha sözleşmesi bulunduğunu ve Trabzonspor'dan da ayrılmayı düşünmediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Cola Turka ile soru-cevap köşesinin konuğu olan İbrahim Yattara, taraftarların sorularını yanıtladı. Bordo - mavili taraftarlar Gineli yıldıza en çok Trabzonspor'dan ayrılıp ayrılmayacağıyla ilgili sorular yöneltti. Yattara'da bu sorulara, "Trabzonspor'la daha 2 yıllık sözleşmem var. Şuan için öyle bir düşüncem yok. Sözleşmem bittiğinde önce Trabzonspor ile konuşacağım. Daha sonra ne olur bilemem. Ama burada mutluyum." cevabını verdi.

Fenerbahçe'den çok ciddi bir teklif gelse gidermisiniz sorusuna da Yattara, "Öyle bir düşüncem yok. Zaten şu ana kadar bana Fenerbahçe'den teklif gelmedi. Ben Trabzonspor'da kalmak istiyorum." dedi.

Süper Lig'in 4. haftasında oynanan Denizlispor maçında ciddi bir sakatlık geçirdiği ve sahalardan uzun süre ayrı kaldığını ifade eden Yattara, "Sakatlıktan yeni çıktım. Kendimi yeni yeni toparlıyorum. Form tutmam için biraz zamana ihtiyacım vardı. 1-2 hafta içinde eski Yattara, sahada olacak. Taraftarın benden beklentisi var. Bu beklentilere en kısa süre içinde cevap vereceğim." şeklinde konuştu.

Belli dönemlerde yaşanan şansızların ligdeki konumlarını etkilediğini dile getiren Yattara, takımı önümüzdeki yıllarda şampiyonluğa taşımak için takımdaki tüm futbolcular olarak ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.

Önümüzdeki yıl Türk vatandaşı olmayı düşündüğünü bir kez daha yenileyen Gineli yıldız, hayatının golünü de UEFA Kupası ön elemelerde karşılaştıkları Apoel'e karşı attığını ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious