'Yattara gitmemeliydi'

'Yattara gitmemeliydi'.11177
  • Giriş : 27.09.2008 / 12:46:00

İşte Yattara'nın gidişi sonrasında rakiplerin farklı görüşleri.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Trabzonsporlu oyuncunun Katar'a transfer olmasına sadece Bordo-Mavili taraftarlar değil, diğer futbolseverler de üzüldü. G.Saraylılar, F.Bahçeliler ve Beşiktaşlılar, Yattara'nın gidişiyle ligin kalitesinin düşeceğini öne sürdüler.

Gineli yıldızın Trabzonspor'dan ayrılıp Katar'a gitmesine rakip takım taraftarları da üzüldü. Yattara'nın transfer haberlerinin altında yapılan yorumlarda, G.Saraylı olduğunu belirten bir taraftar "Ligin değeri yüzde 5 düştü" değerlendirmesini yaptı. Bir F.Bahçeli ise "Yattara'nın gidişine Aurelio'nun gitmesi kadar üzüldüm" görüşüne yer verdi. Beşiktaşlı bir taraftar ise "Türkiye'de oynayan en kaliteli yabancıydı. Gitmemeliydi" ifadesini kullandı.

TRABZON DA İKİYE BÖLÜNDÜ

Trabzonspor taraftarlarının da bir bölümü Yattara'nın satışını büyük kayıp olarak görürken diğer bölüm bunun bir kazanç olduğunu savundu. "Satılmamalıydı" diyenler, "Bir Futbol kulübü şirket zihniyetiyle yönetilmez. Yattara'sız şampiyonluk zor" tezini ortaya sürerken, "Satılması iyi oldu" diyenler de Trabzonspor'un iyi bir kazanç elde ettiğini, Yattara'nın önemli maçlarda hep kaytardığını öne sürdüler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*