Yattara idmana çıkmadı

Yattara idmana çıkmadı.48189
  • Giriş : 11.07.2008 / 20:10:00
  • Güncelleme : 11.07.2008 / 19:48:20

Trabzon'da bugün yapılan idmana Gineli oyuncu Yattara katılmadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Trabzonspor, temposunu artırmaya başladı. Bolu'nun Gerede ilçesinde kamp yapan Bordo - mavili ekip, bugün idman yaptı.

Yüksek tempoya ayak uyduramayan oyuncular sakatlanmaya başladı. Antrenmanda Ferhat ve Barış yerde kaldı. İki oyuncu, arkadaşlarının yaptığı çalışmaya aynı seviyede katılamadı. Yattara arka adale ağrıları arttığını söyleyerek idmana çıkmadı. Yattara ve Serkan Balcı salonda çalıştı. Ergin ise topsuz düşük tempolu koşu da yere yığıldı. Belini tutarak yerde kalan Ergin kendi başına ayağa kalkamayınca sağlık ekibi ona koştu. Sonra da omuzlayarak içeriye taşıdı.

Bugün üç idman yapan Trabzonspor Gerede kampında beşinci günde yarı sahada ikili gruplarla maç yaptı. Defans ve forvet oyuncularını ikili halde eşleştiren teknik direktör Ersun Yanal, 20 metre mesafeye kurdurduğu iki kale arasında koordinasyon, serilik, kıvraklık, uyum ve şuta dayalı bir idman yaptırdı. Takıma dün katılan Tolga Zengin topsuz koşunun ardından açık havada aletli jimnastik yaptı ve güç depolamaya başladı.

Bordo - mavili ekibin yeni transferi Kamerunlu Song, yarın Paris'te düzenlenecek olan özel bir organizasyonda Dünya Karması'nda forma giyecek olması nedeniyle bu sabah saatlerinde kamptan ayrıldı. Song, pazar günü takımın Gerede kampına katılacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*