Yattara ilgi odağı oldu

Yattara ilgi odağı oldu.11177
  • Giriş : 14.07.2008 / 10:50:00

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor'da kampın ilgi odağı İbrahim Yatara oldu. Bordo-mavili taraftarlar, Gineli yıldız ile yan yana gelebilmek için adeta birbirleriyle yarıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kendine has özelikleriyle ve yaptığı sempatik hareketlerle taraftarların gönlünde taht kuran Yatara'ya bordo-mavililer büyük ilgi gösteriyor. Yeni transferleri görmek için Trabzonspor'un kamp yaptığı Dorukkaya Green Park Oteli'ne gelen Bordo-mavili taraftarlar, Gineli yıldız Yattara ile yan yana gelebilmek için adeta birbirleriyle yarıştı.

Gördüğü ilgi karşısında oldukça mutlu olduğu gözlenen Yattara, yeni sezonda sergileyeceği performansla taraftarların sevgisine karşılık vereceğini ifade etti.
Trabzonspor taraftarı önce Ali Kemal'i sevdi, daha sonra komşu Gurcistan'dan gelen Şota'ya gönlünü verdi. Bordo-mavili taraftarların en son gözdesi ise İbrahima Yattara oldu. Trabzonspor'a geldiği ilk dönemlerde görev yapan teknik direktörlerin gözüne fazla giremese de, taraftarın gönlünde taht kuran Yattara, daha sonra hocalarına da kendini ispatladı ve Trabzonspor'un vazgeçilmez oyuncuları arasında yerini aldı.

Samet Aybaba, Ziya Doğan, Turgay Semercioğlu, Ziya Doğan, Şenol Güneş, Vahid Halilhadziç, Sebastio Lazaroni ve Ersun Yanal gibi isimlerle çalışan Gineli oyuncu, yeni sezon hazırlıklarının sürdürüldüğü Gerede'de yapılan antrenmanlara geç kalması ile kampa damga vurdu. İki kez antrenmana geç kalan oyuncu, ilkinde takım arkadaşları tarafından alkışlanırken, ikincisinde ise Ersun Yanal'dan fırça yedi. Yattara'nın disiplinsiz tavırları devam etse de bordo-mavili taraftarların ilgisi görüyor.

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*