Yattara Şener'e söz verdi!

Yattara Şener'e söz verdi!.11177
  • Giriş : 14.03.2009 / 09:53:00

Trabzonspor'un Gineli yıldız futbolcusu Yattara, başkanı aradı ve galibiyet sözü verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Başkanım en kötü maçlarımızdan sonra bile bize destek verdiniz hep yanımızda oldunuz. Artık sizi üzmeyeceğiz. Şimdi bütün arkadaşlarım ve kendi adıma söz veriyorum; Galatasaray´ı yeneceğiz, taraftarımızı sevindireceğiz.

Fanatik'in haberine göre, Galatasaray maçı için Trabzonspor camiasının oluşturduğu seferberlik havası tüm hızıyla devam ediyor... Yönetim günler öncesinden Trabzon'a üs kurup takıma moral verirken, taraftarların antrenmanlara gelerek sağladığı destek de futbolcuların yüzünü güldürüyor. İşte buna en güzel örneklerden biri de önceki akşam gerçekleşti. Olay Trabzon'a geçiyor... Başkan, birkaç yönetici ve arkadaşıyla yemekte, konu da elbette ki Galatasaray maçı. Tam o sırada bir telefon çalıyor.

Başkan mest oldu

Başkan Sadri Şener numarayı tanımıyor ama ısrarla çalan telefonu açmak zorunda kalıyor. Telefonun diğer ucundaki ses kendisini tanıtıyor: Başkanım ben Yattara! Başkan şaşırıyor ve dinlemeye başlıyor: Biliyoruz ki bize destek için Trabzon'a geldiniz. Şimdi tüm takım arkadaşlarım adına söz veriyorum; Galatasaray'ı yeneceğiz ve sizin yüzünüzü güldüreceğiz. Bu sözler Başkan Şener'i adeta mest ediyor ve çevresindeki arkadaşlarına mutlulukla anlatıyor. İşte bu son örnek de Trabzonspor'da herkesin zafere olan inancını anlatıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*