Yattara sözlerimi iyi dinlesin!

Yattara sözlerimi iyi dinlesin!.14755
  • Giriş : 01.03.2009 / 23:33:00

Ersun Yanal, Antalyaspor galibiyetinden sonra açıklama yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal, Antalyaspor galibiyetinden sonra LİG TV kameralarına şu açıklamayı yaptı.

Ersun Yanal'ın açıklamaları şöyle:

"Futbolun içinde çok ciddi sürprizler olabiliyor, bugün de kaçan penaltıda az kalsın bunu yaşıyorduk. İlk yarıda çok net beş gol pozisyonunu ben saydım, bugün Futbol için gereken her şeyi yaptık. Ufak bir yerleşim bozukluğundan dolayı penaltı yaptırdık ve az kalsın golü yiyorduk.

Rakibimizi uzakta tuttuk, Antalyaspor hem Galatasaray'ı hem de Sivasspor'u mağlup etti. Mehmet Hoca'dan sonra çok iyi oynamaya başladılar, zor bir deplasmandı ve burdan mutlu ayrılmak için elimizden geleni yaptık.

Geçtiğmiz haftaki mağlubiyeti telafi etmek istiyorduk, gol kaçırma rekoru kırdığımız maçı kazandığımız için mutluyum. Trabzonspor takımı oyuncu kadrosu mücadelesini her zaman ortaya koyuyor, kapasitesini zorlayan bir takım olarak hep iyileri yaptı ve yapmaya da devam edecek.

YATTARA BU SÖZLERİMİ İYİ DİNLESİN

Yattara'yı herkes gibi biz de çok seviyoruz.Yattara olağanüstü güzel bir insan, performansını ortaya koyamadığı için müthiş bir huzursuzluk içinde ve belki de en verimsiz sezonlarından birini yaşıyor. Yapmak istiyor ama yapamıyor. Onu asla kaybetmek istemiyoruz, bazen oyuncularımızı oynatmamak kendilerine gelmesini sağlamak yönünde değişik bir yöntem. Keşke onu daha yüksek bir performans içinde oynatabilsek, bir kaç hafta içinde kendisine geleceğinden eminim. İbrahim rakipleri için tehlikeli bir silah. Yattara'yı ben ve arkadaşları da bu konuda uyarıyor. Yapabileceklerini sorgulamak yerine arkadaşları da ona destek veriyor."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*