Yattara'dan kolbastı şov

Yattara'dan kolbastı şov.11538
  • Giriş : 20.08.2008 / 11:24:00

Sahadaki şovuyla ilgi çeken Yattara sahnede de formda olduğunu gösterdi. Gineli futbolcu döktürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, bu yıla yeniden bir diriliş yılı olarak baktıklarını söyledi.

Bordo-mavili kulübün 41. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde, Karadeniz Teknik Üniversitesi Sosyal Tesisleri'nde 41. Yıl Balosu düzenlendi.

41. yıl tanıtım görüntüleriyle başlayan balonun açılışında konuşan kulüp başkanı Sadri Şener, ''Karşımızdaki tablo gösteriyor ki camiamız bu 41 yıllık süre içerisinde bütünlüğünden hiçbir ödün vermeden, her geçen gün daha da büyümüş ve elde ettiği başarılarla Türkiye'nin göz bebeği olmuştur'' dedi.

Trabzonspor'un büyüklüğünün birileri tarafından sunulmuş bir lütuf olmadığını, bunun alın terinin bir eseri olduğunu ifade eden Sadri Şener, ''Zaman zaman olumsuz sezonlar geçirsek de büyüklüğümüz kalıcıdır ve bunu kimse tartışamaz. Trabzonspor, bu kentin değeridir, Trabzonlu'nun sesidir, kimliğidir, yüreğidir. Öyleyse bizlere düşen, bize bırakılan bu eşsiz mirası çok iyi korumak, daha da büyüterek ulaşılmaz zaferlere koşturmaktır'' diye konuştu.

Bu sezon transferde en iyi kadroyu oluşturabilmek adına yoğun bir çaba sarf ettiklerini ve bunu da başardıklarını dile getiren Şener, şöyle devam etti:

''Bu yıl iki haftalık bir sürede belki de 3 yıllık transferi gerçekleştirdik. Önümüzdeki 2 yılda takıma ancak birkaç takviye gerekebilir. Biz bu yıla 'yeniden diriliş yılı' gözüyle bakıyoruz. Şampiyonluk sözü vermedik, ama iddialı, inançlı, gurur duyulan, dışarıdaki taraftarlarımızın başını öne eğdirmeyecek bir ekip oluşturduğumuza inanıyoruz. Elbette başarı için sadece bu da yetmez. Hedefe ulaşmak adına yönetim, teknik kadro, oyuncu bütünlüğü, taraftar, basın, kısacası tüm camianın aynı duyguları paylaşması, aynı hedefe kilitlenmesi büyük önem taşımaktadır. Eğer bunu başarabilirsek geçmişte olduğu gibi büyük başarılara ulaşmamız için önümüzde hiçbir engel kalmayacaktır.''

Genel kurulda aldıkları yetkiyle kulübü yönettiklerini ifade eden Şener, ''Sorumluluk tabii ki bizimdir, ben ve arkadaşlarım hiçbir zaman bu sorumluluktan kaçmadık, kaçmayız. Bizler bu zorlu yolda hepinizin sadece desteklerinizi bekliyoruz. Camiayı toparlamak, dargınları barıştırmak görevlerimiz arasında olacaktır. Yeni dönemin buna da vesile olması dileğiyle hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyor, 41. kuruluş yıl dönümümüzün ve yeni sezonun camiaya hayırlı olmasını diliyoruz'' diye konuştu.

BAKAN ÖZAK DA KATILDI

Etkinlikte konuşan Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak da Trabzonspor'un tüm Türkiye'de taraftar potansiyeli olan çok başarılı bir kulüp olduğunu belirterek, ''Trabzon'da Futbol yüz yıldır oynanıyor. Trabzonspor da bu birikimin sonucu kurulalı 41-42 yıl olmasına rağmen, başarıdan başarıya koştu. Trabzonspor, Türkiye'de yapılmadık işleri yapabilen büyük bir camia. Burada Trabzonspor'un önemli isimleri var. Güçbirliği yapmalıyız, tüm güçlerimizi birleştirmeliyiz'' dedi.

Bordo-mavili kulüpte daha önce başkanlık görevi yapan Faruk Özak, kendisinin de her zaman Trabzonspor'un emrinde olduğunu söyledi.

Konuşmaların ardından kulüp başkanı Sadri Şener, bordo-mavili kulübe yaptıkları hizmet ve katkılarından ötürü Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Atal ve yönetim kurulu üyesi Mehmet Tunç'a birer plaket verdi.

YATTARA'DAN KOLBASTI ŞOV

Trabzonspor'un Gineli oyuncusu İbrahima Yattara, neşeli ve esprili hareketleriyle dikkatleri üzerine çekti. Yattara, bir süre Trabzon'a özgü ''Kolbastı'' oyunu oynadı.

Sibel Can'ın bir konser verdiği baloda, Anadolu Ateşi de bir gösteri yaptı.

Balonun sonunda, 41. Yıl Pastası, kulüp başkanı Sadri Şener, yönetim kurulu üyeleri, Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, teknik direktör Ersun Yanal, eski başkanlar, Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Nizamettin Algan ve Sibel Can tarafından kesildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*