Yattara'ya Katar'dan müthiş teklif

Yattara'ya Katar'dan müthiş teklif.11177
  • Giriş : 23.09.2008 / 08:38:00

Trabzonspor'un yıldızı Yattara'ya Katar'dan gelen müthiş teklif gündeme bomba gibi düştü !.. Lig TV'nin haberine göre; müthiş teklif sonrası hem Başkan Sadri Şener "Yattara gidemez" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Lig TV Trabzonspor Muhabiri Can Karyağdı'nın haberine göre Trabzonspor Yöneticisi Caner Çuvalcuoğlu, El Sadr kulübü menajerleriyle tesislerde bir araya geldi. Katar kulübü menajerleri Trabzonspor'a bonservis bedeli olarak 10 milyon Euro teklif etti ve paranın hemen Trabzonspor'un hesabına yatırılacağını belirtti. Katar kulübünün Yattara'ya ise yılda 2 milyon Euro'dan 4 yıllık sözleşme teklif ettiği öğrenildi.

Katar'da transferin pazartesi gecesi sona erdiği ancak El Sadr kulübü yetkililerin Yattara transferi için özel izin alarak salıyı çarşambaya bağlayan gece yarısına kadar izin aldığı da ortaya çıktı.

YATTARA KALMAK İSTİYOR AMA...

Yattara, Katar'ın El Sadr kulübünden gelen teklifin çok cazip olduğunu ve transferin gerçekleşmesi durumunda hem kendisinin hem de Trabzonspor'un bundan çok karlı çıkacağını söyledi. Lig TV'nin gece bültenine telefonla bağlanan ve önemli açıklamalar yapan Yattara, Trabzonspor'u çok sevdigini ama teklifin iki taraf için de çok cazip olduğunu söyledi. Trabzonspor'dan ayrılmak istemediğini de ifade eden Gineli yıldızın "Teklif hem benim hem de Trabzonspor'un açısından çok iyi. Gidersem ikimiz de çok iyi para kazanacağız." sözünü birkaç kez söylemesi ise Trabzonspor'un istemesi durumunda gitmeye sıcak bakabileceği şeklinde yorumlandı.

BAŞKAN KESİN KARARLI: "YATTARA GİDEMEZ"

Lig TV Trabzonspor Muhabiri Car Karyağdı'ya konuşan Başkan Sadri Şener ise Yattara'yı kesinlikle bırakmayacaklarını açıkladı. 10 Milyon euro'luk teklif için "20 milyon Euro da verseler bırakmak istermiyoruz" diyerek tavrını net biçimde ortaya koyan Şener, bu sene iyi bir takım oluşturduklarını ve Yattara'nın mutlaka kadroda kalması gerektiğini ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*