'Yavru Kartal'lar babalara uğurlu geldi

'Yavru Kartal'lar babalara uğurlu geldi.12422
  • Giriş : 21.06.2009 / 16:25:00

Beşiktaş'ta futbolcular şampiyonluk için müthiş bir mücadele ortaya koyarken onları motive eden en önemli unsurlardan biri de yeni dünyaya gelen bebekleri oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Siyah-Beyazlı takımın başarısı için ter döken futbolcular ve çalışanlar hem babalık hem de çifte kupa sevincini bu sezon birlikte yaşadı. Öyle ki şampiyonluk heyecanının yanına bebek telaşı da eklendi. Ümraniye Tesisleri, Kartal yavrularıyla neşe kazandı. Futbolcular bebeklerle mutlu bir aile tablosunu ortaya koyarken Beşiktaş da en baba kulüp olarak öne çıktı.

Beşiktaş'ta uzun süren özlemle beklenen şampiyonluk bir süreliğine de olsa yeni babaları bebeklerinden ayrı bıraktı. Sezon sonu Siyah-Beyazlılar şampiyonluk turu atarken bebek konusunda da rakiplerini geçti. Fabian Ernst, Beşiktaş'a transfer olduğunda ikizleri dünyaya gelmek üzereydi. Siyah-Beyazlı formayı giymeye hazırlanırken yoğun çalışma programı çocuklarını görmeye bile fırsat vermedi. Alman oyuncu ikizlerine Elias ve Tristan ismini verirken sezon sonu şampiyonluğu da onlarla birlikte kutladı.

Beşiktaş'ın en yeni babası Filip Holosko küçük kızı Sofie'yi şampiyonluktan sonra görebildi. Şampiyonluğunu minik kızına ve eşine hediye eden Slovak golcü hasretini internet üzerinden giderdi. Bilgisayarına bebeğinin resimlerini kaydeden Holosko, kendisini bu resimlerine bakarak motive ettiğini söylüyordu. Şimdi tatilde Babalar Günü'nü kızıyla beraber kutlayan golcü oyuncu, "Bu yıl benim yılım oldu. Hem kızım Sofie dünya'ya geldi. Hem de iki kupa kazandık." dedi. Beşiktaş'ın bir diğer yeni babası golcü oyuncusu Bobo Deivson'du. İkinci kez bu mutluluğu yaşayan yıldız oyuncu kızı Luiza ile birlikte şampiyonluk sevincini yaşadı. Kızının dünyaya gelmesinin ardından performansı yükselen Bobo attığı gollerle şampiyonluğa önemli katkı yaptı. Siyah-Beyazlı kulüpte Mustafa Denizli'nin yardımcısı Stefano Marrone, tercüman Emre Demirtaş, dış ilişkiler sorumlusu Semih Usta'nın, Ümraniye tesis yardımcısı İlker Yılmaz'ın, kulüp doktoru Devrim Urgun'un, masör Mesut Salami'nin bebekleri çifte kupayı gördüler. Beşiktaş'ın tecrübeli oyuncusu İbrahim Üzülmez ile Çek Tomas Sivok da Siyah-Beyazlıların yeni baba adayları.

ZAMAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*