Yavru Timsahlar İspanya'da

Yavru Timsahlar İspanya'da.12952
  • Giriş : 06.07.2008 / 16:42:00

Bursaspor U-15 futbol takımı İspanya'nın Barcelona kentinde düzenlenecek festivalde temsil edecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İspanya'nın Barcelona kentinde 7-12 Temmuz tarihlerinde yapılacak ''All Together Futbol Festivali''nde, Türkiye'yi temsil edecek olan Bursaspor U-15 takımı, İspanya'ya gitti.

Bursaspor Kulübü 2. Başkanı Osman Çelik, Atatürk Stadı'ndaki uğurlama töreninde, Türkiye'yi, turnuvada sadece Bursaspor'un temsil edeceğini belirterek, final oynamayı hedeflediklerini söyledi.

Çelik, UEFA üyesi 60 ülkeden takımların katıldığı turnuvanın gençler için yararlı olacağını ifade ederek, ''15 yaşında bulunan oyuncularımızın tecrübe kazanmaları için iyi bir organizasyon. Organizasyonun açılışını UEFA Başkanı Michel Platini yapacak. Turnuvaya katılan tüm takımlar Barcelona'nın en ünlü caddesinde yürüyüş yapacaklar'' diye konuştu.

Barcelona ya da Deportivo takımlarının yöneticileriyle görüşerek kardeş kulüp olmak için girişimlerde bulunacaklarını da belirten Çelik, sezon açılış maçını İspanya veya Yunanistan'dan gelecek bir takımla yapmak istediklerini bildirdi.

Osman Çelik başkanlığındaki kafilede, 16 futbolcunun yanı sıra Kulüp Genel Müdürü Osman Nuri Biçer, Altyapı Koordinatörü Faruk Korkmaz ve antrenör Yılmaz Burul da bulunuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious