Yavuz Bingöl Mersinli coşturdu

Yavuz Bingöl Mersinli coşturdu.6002
  • Giriş : 10.09.2006 / 00:00:00

Yavuz Bingöl Mersinli hayranlarını coşturdu

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

"Uluslararası Mersin Festivali 2006'' etkinlikleri kapsamında, konser veren sanatçı Yavuz Bingöl, hayranlarını söylediği birbirinden güzel türkülerle coşturdu. Konserde sahneye çıkan Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan da Sanatçı Bingöl ile birlikte türkü söyledi. Vatandaşlar Cumhuriyet Alanı'ndaki konsere sıkı bir aramadan sonra alındı.

Yaklaşık 1 buçuk saat sahnede kalan Yavuz Bingöl, birbirinden güzel türkülerle hayranlarını coşturdu. Konserde ön sıralara kadar gelerek sıkışan bazı çocuklar, barikat önüne alındı. Taşkınlık yapan yapan bazı kişiler ise alan dışına çıkarıldı.

Bingöl'ün sahneye çağırdığı Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, ''Beyaz giyme toz olur'' türküsünü Yavuz Bingöl'le birlikte söylerken, Özcan, türkü sonrası Bingöl'e çicek ve plaket verdi.

Her sene çeşitli etkinliklerle festivalleri gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Özcan, "Gördüğünüz gibi insanlarımız nerden gelirse gelsin, dili, dini, ırkı, mezhebi ne olursa olsun, hep birlikte eğleniyorlar. Bizim istediğimiz de buydu'' diye konuştu.

Konser, daha sonra olaysız bir şekilde sona erdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious