Yazıcı'dan muhalefete, küfür suçlaması

Yazıcı'dan muhalefete, küfür suçlaması.9536
  • Giriş : 24.10.2008 / 22:17:00

Muhalefet partilerini projesizlikle suçlayan Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti'nin her yaptığının eleştirilmesine tepki gösterdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Antalya'da bulunan Hayati Yazıcı AK Parti İl Teşkilatı'nı ziyaret etti. Burada partililerle biraraya gelen Bakan Yazıcı, gazetecilerin salonda bulunduğu bölümde muhalefet partilerini eleştirdi. AK Parti'nin Türk siyasetine yeni bir standart getirdiğini savunan Yazıcı, kendi siyaset anlayışlarında çatışmaya, kutuplaşmaya ve gerilime yer olmadığını söyledi. Buna karşın hiç proje üretmeyen muhalefet partilerinin durmadan AK Parti'ye sataştığını hatırlatan Yazıcı, ara sıra hak ettikleri cevabı vermek gerektiğini söyledi. Yazıcı,

"Ana muhalefetin de yavru muhalefetin de bugüne kadar milletin yararına her hangi konuda önerdikleri bir proje var mı kafanızda? Yok. Proje üretemedikleri için her gün AK Parti'ye hakaret ediyorlar. Zaten, insanın kafasında ya fikir olur, ya küfür olur derler. Fikri yoksa kafanın diğer tarafı çalışır. Onun sesi duyulur. Maalesef öyle yapıyorlar. Umuyorum ki onlar da proje üretecek donanıma erişirler ve Türkiye'de projeler yarışır."dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*