Yazıcıoğlu: AKP zirveden iniyor

Yazıcıoğlu: AKP zirveden iniyor.7239
  • Giriş : 12.11.2006 / 00:00:00

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, ''AKP'nin zirveden aşağı inmeye başladığını, bunun, dün yapılan kongreden anlaşılabileceğini'' savundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Çeşitli partilerden BBP'ye katılımların gerçekleştirildiği toplantıda konuşan Yazıcıoğlu, gönül ülküsü bir olan insanların BBP'de buluştuklarını belirtti.

''Bu kervan büyüyerek yürümeye devam ediyor. Şehit olmasını bilenler devleti de idare etmenin yolunu bulacak'' diyen Yazıcıoğlu, siyaset yapma hakkı elinden alınanların, dışlananların partisi olduklarını ifade etti.

Şimdiye kadar iktidara gelenlerin hiç birisinin diğerinden farklı olmadığını savunan Yazıcıoğlu, ''İktidar elinde olan büyük imkana rağmen kalıcı, faydalı bir iş yapamamıştır. Memur, işçi, esnaf karşısında kabadayı olanlar, milletin tokadını yiyecektir'' diye konuştu.

İşçi, emekli, memurun yoksuluk sınırının altında yaşayan insanlar durumuna geldiklerini savunan Yazıcıoğlu, şunları kaydetti: ''AKP iktidarı milletin umudunu kırmıştır. Bunlar da artık zirveden aşağı doğru inmeye başlamıştır. Bunu dün yapılan kongreden anlayabilirsiniz. Siz, önceki kötü iktidar sayesinde geldiniz. Eskiyle korkutarak iktidarda kalamazsınız. Millet sizi gönderecek ama eskiye de dönmeyecektir.''


Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious