Yazıcıoğlu 'hiç endişe' duymuyor

Yazıcıoğlu 'hiç endişe' duymuyor.13382
  • Giriş : 20.12.2008 / 15:04:00

Deniz Feneri Derneği Genel Merkezi'ni ziyaret eden BBP lieri Yazıcıoğlu, “Onca habere rağmen Deniz Feneri hakkında hiç bir endişem oluşmadı” dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Engin Yılmaz ve Deniz Feneri Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Koca, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu ziyaret etti.

18 Aralık Perşembe günü Ankara Büyük Birlik Partisi Genel Merkez binasında gerçekleşen görüşme Yazıcıoğlu'nun Deniz Feneri hakkındaki güzel sözleri ve dilekleriyle onurlandı.

Yazıcıoğlu, uzun yıllardır ilgi ile takip ettiği Deniz Feneri'nin çalışmalarının Türkiye'de ve Dünya'da örnek gösterilecek çalışmalar olduğunu vurgulayarak sözlerine başladı.

Derneğimiz hakkında çıkan haberlerinin aslının astarının olmadığına, Almanya Deniz Feneri e.V haberleriyle Deniz Feneri'nin bir ilgisinin olmadığına inandığını söyleyen BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu, Genel Başkanımız Yılmaz'dan gerçekleri her platformda insanlara anlatmamızı istedi.

Yazıcıoğlu, İyilik ve yardımlaşma işinin büyük boyutlara ulaştığında mutlaka profesyonel yardım kuruluşları tarafından yapılması gerektiğini vurguladı. Daha önce kendilerine yardım talebiyle başvuran aileleri Deniz Feneri'ne yönlendirdiklerini ve takip ettiklerinde de çok kısa sürede ailelerin mağduriyetlerinin Deniz Feneri tarafından çözüldüğünü söyledi.

“Onca habere rağmen Deniz Feneri hakkında hiç bir endişem oluşmadı” diyen Yazıcıoğlu “Bu konuda bize düşen bir görev var mı?” şeklindeki sorusuyla derneğimize desteğini tekrarladı.

Deniz Feneri Genel Başkanı Engin Yılmaz'ın medyada çıkan haberlerle ilgili bilgi vermesi ve derneğin çalışma sistemini anlatması ile devam eden görüşme, BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu'nun Deniz Feneri'ne davet edilmesiyle son buldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*