Yazıcıoğlu: Hükümet kulağını tıkayamaz

Yazıcıoğlu: Hükümet kulağını tıkayamaz.12872
  • Giriş : 12.02.2009 / 12:08:00

Vatandaşların AK Parti hükümetinden şikayetçi olduğunu, bunun yerel seçimlerde görüleceğini belirten Yazıcıoğlu, ''Artık herkesin sesi yüksek çıkmaya başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Muhsin Yazıcıoğlu, Hatay'ın Erzin ilçesinde, Erzin belediye başkan adayı Ali Ergörün ve partililerle yaptığı ziyarette, esnafın sorunlarını dinleyerek, partisinin çözüm önerilerini anlattı.

Vatandaşların AK Parti hükümetinden şikayetçi olduğunu, bunun yerel seçimlerde görüleceğini belirten Yazıcıoğlu, ''Artık herkesin sesi yüksek çıkmaya başladı. Hükümet bunlara kulaklarını tıkayamaz'' dedi.

Erzin'de belediye başkanlığını kazanacaklarını ifade eden Yazıcıoğlu, şöyle konuştu:

''Ziyaret ettiğim tüm il, ilçe ve beldelerde işçi, memur, köylü, emekli ve tüm vatandaşlar AK Parti hükümetinden kurtulmak istiyor. Buna en güzel fırsat 29 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimlerdir. Burada gerekli dersini alacak olan hükümet genel seçimlerde gitmeli. BBP olarak her geçen gün yeni katılımlarla güçleniyoruz. Hatay'ın tüm ilçelerinde örgütlenmiş durumdayız. Hedefimiz tüm belediye başkanlıklarını kazanmak.''

Yazıcıoğlu, Erzin belediye başkan adayı Ali Ergörün'e destek isteyerek, ''İçinizden biri olan Ali Ergörün'e şans verin. Pişman olmazsınız. Bir kere de BBP adayını deneyin'' diye konuştu.

Muhsin Yazıcıoğlu, daha sonra, Antakya'ya dönmek üzere ilçeden ayrıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*