Yazıcıoğlu için web sitesi açıldı

Yazıcıoğlu için web sitesi açıldı.9801
  • Giriş : 30.03.2009 / 17:55:00
  • Güncelleme : 30.03.2009 / 17:57:34

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu için internette web sitesi hazırlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

www.muhsinyazicioglu.name.tr adlı sitede, Yazıcıoğlu'na ait bilgiler yer alıyor.

Üç gün içerisinde 310 bin kişi tarafından ziyaret edilen siteye, toplumun her kesiminden taziye mesajları yağıyor. Toplam 750 kişi siteye taziye mesajı gönderdi. Sitede Merhum Muhsin Yazıcıoğlu hakkında medyada yer alan haber ve fotoğraflarına da yer veriliyor.

Sevenleri tarafından gönderilen şiir, video ve görsel animasyonların yer aldığı sitede, Yazıcıoğlu'nun hayatı, taziye defteri ve röportajlar bulunuyor. İnternet sitesinde BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu'nun hayatına ilişkin ilginç anekdotlar da anlatılıyor. Mamak Cezaevi'nde kaldığı dönemde son 2 yılını da yine koğuşta geçiren Yazıcıoğlu, koğuşta birlikte kaldığı Adana Davası'ndan gelen ülkücü gençlerin çay için kavga etmesine kızmış.

Yazıcıoğlu, çay kavgasından dolayı "Madem ki bu çayı adam gibi içemiyorsunuz, ben de içmiyorum" diyerek tepki göstermiş ve hapisten çıkana kadar bir daha çay içmemiş. O sürede hiç tespih çekmediğini ifade eden Yazıcıoğlu, hapishanede kendisine hediye getirilen yumurta topuk ayakkabıyı da hiç giymemiş, beğenen bir arkadaşına hediye etmiş.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*