Yazıcıoğlu'ndan birlik mesajı!

Yazıcıoğlu'ndan birlik mesajı!.12872
  • Giriş : 16.02.2009 / 23:30:00
  • Güncelleme : 16.02.2009 / 23:42:18

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, yerel seçimler öncesinde toplumda ayrışmalar olmaması gerektiğini belirterek, ''Milletimizin birliğe ihtiyacı var'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yazıcıoğlu, Malatya'nın Darende ilçesinde partisinden belediye başkan adayı Seydi Güşen'in seçim bürosunun açılışını yaptı. Toplum olarak herkesin el ele vererek güçlü durması gerektiğini belirten Yazıcıoğlu, şöyle konuştu:

''Yerel seçimlerin yaklaştığı günümüzde toplumlarda ayrışmalar olmamalı. Elbette herkes bir parti ve adayı sevebilir, destekleyebilir ama milletimizin ortak değerleri için hepimiz el ele vermeliyiz. Milletimizin birliğe ihtiyacı var. Bakın biraz önce bizi karşılamaya gelenler arasında diğer partilerin adayları da vardı. Bize 'Hoş geldiniz' dediler, bundan büyük mutluluk duydum. Bu tabloda olduğu gibi herkes birbirini sevmeli ve saymalı. Darende'deki bu güzellik milletimize örnek olmalı.''

Darende merkez, Aşağıulupınar ve Ayvalı beldelerinin başkan adaylarına partilerini tercih ettikleri için teşekkür eden Yazıcıoğlu,''Vatandaşların BBP'ye oy vererek bizleri güçlendireceğine inanıyorum'' diye konuştu.

Yazıcıoğlu, daha sonra ilçe emniyet müdürlüğünü ziyaret etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*