Yazıcıoğlu'nun bulunduğu iddiası!

Yazıcıoğlu'nun bulunduğu iddiası!.10785
  • Giriş : 27.03.2009 / 10:26:00

BBP'li Hakkı Öznur, helikopterin enkazına ulaşıldığına dair bir bilgi geldiğini belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Hakkı Öznur, içinde 3 kişinin bulunduğu helikopter enkazına ulaşıldığına dair bir bilgi geldiğini belirterek, o bilgiyi teyit etmek için çalıştıklarını söyledi.

Kahramanmaraş'taki helikopter kazasında kaybolan Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve 5 kişiyi arama çalışmaları bu gün sabahın çok erken saatlerinden itibaren yeniden başladı. Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hakkı Öznur, Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesine bağlı Süleymanlı köyü yakınlarında içinde 3 kişinin bulunduğu helikopter enkazına ulaşıldığına dair bir bilgi geldiğini o bilgiyi teyit etmeye çalıştıklarını söyledi.

Diyarbakır ve Sivas'tan gelen arama kurtarma ekiplerinin takviye ettiği çalışmaların köylere kaydığını anlatan Öznur, "Püren Geçidi, Elmalı köyü, Beydemirli kasabası, Ilıca köyü, Aklık Dağı mevkii, Çakırdere köyü ve Kurucaova köyü yakınlarında çalışmalar yoğunlaştı. Gelen bütün bilgiler değerlendiriliyor. Bu günkü çalışmalardan bir netice alacağımıza inanıyorum. Bütün Türk halkından dua bekliyoruz." diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*