Yazıcıoğlu'nun cenazesindeki bu iddia

Yazıcıoğlu'nun cenazesindeki bu iddia.14337
  • Giriş : 05.04.2009 / 21:45:00
  • Güncelleme : 05.04.2009 / 22:12:06

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun cenazesinden ilginç bir görüntü ortaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mersin'de bir ev hanımı tarafından cep telefonuyla televizyondan çekilen görüntüde, kalabalığın hemen üstünde 3 insanın silueti beliriyor.

Kahramanmaraş'ta geçirdiği helikopter kazasında hayatını kaybeden Muhsin Yazıcıoğlu, 31 Mart 2009 tarihinde Ankara'da düzenlenen cenaze töreninin ardından toprağa verildi. Cenaze, birçok ulusal kanal tarafından da canlı yayından verildi. Evli ve 1 çocuk annesi olan Gülhan Yaşbay Karaer de (33) cenazeyi Fox Tv'de canlı olarak izledi.

Televizyon ekranına gelen cenaze görüntülerini cep telefonuyla kaydeden Karaer, çok ilginç bir görüntüyle karşılaştı. Cep telefonunda cenazeye katılan insanların hemen üzerinde 3 ayrı insanın siluetini fark eden Karaer, aynı görüntüyü televizyon ekranına dikkatli bir şekilde baktığında göremedi.

Bu durumu ilk başta bir yanılsama olduğunu zanneden Gülhan Yaşbay Karaer, "Evde benimle birlikte oturan kızım Aysima'nın yaptığını sandım. Ama o da yapmamıştı. Cep telefonumla kaydettiğim görüntüyü çok dikkatli incelediğimde, Muhsin Yazıcıoğlu'nun fotoğraflarını taşıyan kalabalığın üzerinde hayalet görüntülerini andıran 3 insanın siluetini gördüm. Açıkçası biraz korktum ve heyecanlandım da" dedi.

Evinin güneş alan bir konumda olmadığını ve kendisinin de böylesi bir görüntüyü teknoloji kullanarak montajlamasının da mümkün olmadığını savunan Karaer, "Görüntüyü eşim ve komşularıma gösterdim. Onlar da çok şaşırdılar. Kimisi inandı, kimisi inanmadı. Kimseyi etkilemek istemem ama o cenazede 3 kişinin tabutu vardı. Ve benim çektiğim görüntüde de 3 insanın silueti var" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*