Yazıcıoğlu'nun eşi gözyaşları içinde

Yazıcıoğlu'nun eşi gözyaşları içinde.69631
  • Giriş : 27.03.2009 / 06:13:00
  • Güncelleme : 27.03.2009 / 00:38:48

Yazıcıoğlu'nun annesi, babası, eşi, çocukları ve kardeşleri başta olmak üzere aile gözyaşı içinde.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Helikopterin düştüğünün duyulmasından sonra BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun annesi, babası, eşi, çocukları ve kardeşleri başta olmak üzere akrabalarının evinde gözyaşı içinde

Helikopterin düştüğünün duyulmasından sonra BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun ağabeyi Yusuf Yazıcıoğlu ve eşi Gülefer Yazıcıoğlu ile yakınları ve partililer arama çalışmalarının yapıldığı bölgeye gitti.

Sivas'ta oturan BBP lideri Yazıcıoğlu'nun annesi, 87 yaşındaki Fidan Yazıcıoğlu da gece boyunca gelecek bir haberi beklerken büyük üzüntü içerisinde olduğu bildirildi.

Kazada helikopter içerisinde bulunan BBP Sivas İl yöneticilerinin yakınları da endişe içerisinde haber beklerken İHA muhabiri İsmail Güneş'in eşi Yasemin Güneş, Kayseri'ye, daha sonra Kahramanmaraş'ın Göksun İlçesi'ne hareket ettiği belirtildi.

BBP SİVAS İL BAŞKANI ERHAN ÜSTÜNDAĞ'IN BABA EVİNDE ÜZÜNTÜLÜ BEKLEYİŞ

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile aynı helikopterde bulunan BBP Sivas İl Başkanı Erhan Üstündağ'ın baba evinde üzüntülü bekleyiş sürüyor.

Üstündağ'ın babası Faruk Üstündağ'ın Mevlana Caddesi'ndeki evine gelen akrabaları ve partililer, aileyi yalnız bırakmayarak, bölgeden gelen haberleri takip ediyor.

Oğlundan ve helikopterdekilerden gelen haberleri televizyon ekranlarından izleyen Üstündağ, zaman zaman gözyaşlarına hakim olamıyor. Meryem Üstündağ da sürekli ağlayarak, eşinin yaşadığına inandığını ifade ediyor.

Üstündağ'ın çok sayıda yakınının da arama çalışmalarına katılmak için bölgeye gittiği öğrenildi.

Bu arada, BBP il binası önünde de partililerin bekleyişi sürüyor.

BBP Sivas Belediyesi Başkan Adayı Doğan Ürgüp ile parti yöneticileri, bölgeden gelen haberleri vatandaşlarla paylaşıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*