Yedek kalmak beni hırslandırıyor

  • Giriş : 03.10.2006 / 00:00:00

Gökhan, Beşiktaş Kulübü'nün aylık yayın organı “Beşiktaş Dergisi”ndeki röportajında, takım arkadaşlarının kendisine yönelttiği soruları yanıtladı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan BeşikGökhan, Beşiktaş Kulübü'nün aylık yayın organı “Beşiktaş Dergisi”ndeki röportajında, takım arkadaşlarının kendisine yönelttiği soruları yanıtladı.

Kaptan İbrahim Üzülmez'in “Yedek kalmak seni daha çok hırslandırıyor mu?” şeklindeki sorusu üzerine Gökhan Güleç, “'Biraz burukluk oluyor ama gerçekten yedek kalmak daha çok hırslanmama sebep oluyor” yanıtını verdi.
Gökhan, genç takım arkadaşı Kenan Özer'in, “Forvet olarak maça çıkmadan önce gol pozisyonlarını hayal ediyor musun?” şeklindeki sorusu üzerine de şöyle konuştu:

“Evet, hayal ediyorum. Çünkü bu çok önemli bir faktör. Maça daha iyi konsantre ve motive olmanızı sağlıyor. Bir golcü için bu çok önemli ama bence her futbolcunun maçtan önce bunu yaşaması gerekiyor. Ben mesela kafayla gol atmayı çok istiyordum. Beşiktaş formasıyla ilk kafa golümü geçen Ankaragücü maçında atabildim.”

Futbol dışında evde vakit geçirmeyi sevdiğini anlatan Gökhan, bilgisayarla uğraştığını ve kitap okuduğunu kaydetti.
Gökhan Güleç, Bobo'nun “Burada yaşayan bir yabancı olarak, bana görmemi tavsiye ettiğin Türkiye'nin en güzel yeri neresidir?” sorusu üzerine, ”İnegöl... Tabii memleketim diye demiyorum İnegöl de güzel ama Türkiye'de görülmesi gereken o kadar çok yer var ki... Hasankeyf, Peri Bacaları, Efes Harabeleri ilk aklıma gelenler” yanıtını verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious