Yeliz Yeşilmen: Çatır çatır koca parası yiyorum

Yeliz Yeşilmen: Çatır çatır koca parası yiyorum.22022
  • Giriş : 06.08.2017 / 15:18:00

Son günlerin çok konuşulan ismi Yeliz Yeşilmen'den yine çok konuşulacak sözler geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Son günlerde sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraflarla ve açıklamalarıyla adından söz ettiren Yeliz Yeşilmen, yine çok konuşulacak sözler sarf etti.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Yeliz Yeşilmen sessizliğini Posta'dan Canan Danyıldız'a bozdu. Güzel oyuncu merak edilen hayatını anlattı.

İşte röportajdan satır başları...

Evlenip Adana’da müstakil bir eve yerleştim ve sakin bir hayatı seçtim. Bu hayatımı sosyal medyada paylaşınca daha büyük ilgi gördüm. Evde hamur açınca, benim de doğal, namusuna düşkün iyi bir anne olduğumu gördüler.

Kızım Asya’ya sürpriz bir hamilelik yaşadım. Hamile kalınca evlendik. Ali sahneyi istedi. TV’ye bir şey demedi. Sonra da vaktim olmadı ki. Adana’da yaşayınca… Derken Birbey dünyaya geldi. Doğum kiloları, eşimin MHP’den aday olması derken…

HAMİLE KALMASAYDIM, İMAM NİKAHIYLA DEVAM EDERDİM

En iyi yaptığım şey, annelik. Bütün hayatım bitti. Anne olduktan sonra ‘sen’ kavramı bitiyor. Evlilikten korkuyordum. Ailemden istemişti, imam nikahım vardı. Doğru kadın olacağımı Ali benden evvel fark etmiş.

Aradaki yaş farkını (18) hiç hissetmiyoruz. O benim gezmeme tozmama bir şey demiyor, ben onun ağır ortamına karışmıyorum. Birbirimizi tamamladık. Ağır adam severim. O gördü, aşık oldu, sahiplendi.

Erkeğine hizmet eden bir kadınım. Osmanlı erkeği gibi suyunu bile getiririm. Reis odur ama son sözü ben sözlerim, asıl patron benim. Hâlâ beni şımartacak diye korkuyor.

Kocamın parasını ben yemeyeceğim de kim yiyecek, pardon? Tabii ki de çatır çatır yiyeceğim. Zirvenin en top noktasındaydım. Her şeyi bıraktım, gençliğimi güzelliğimi, vücudumu feda ettim. E, yerim tabii! O mu benim paramı yiyecek? Her kadın kocasının parasını yiyecek.

Evlilik sözleşmesi yok. Ben yapmam. Para pul hesabı varsa, baştan yanlış. Yapılacaksa, her iki taraf da yapmalı.

Hürriyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*