"Yendiğimiz için mutluyuz"

  • Giriş : 23.03.2008 / 12:55:00
  • Güncelleme : 23.03.2008 / 12:57:08

Turkcell Süper Lig'de Beşiktaş'ı 2-1 yenerek liderlik koltuğundan indiren İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da alınan 3 puanın sevinci yaşanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, yaptığı açıklamada, ligi iyi bir yerde bitirmek istediklerini, ''Beşiktaş maçında 3 puana ihtiyacımız vardı. Kazandığımız için çok mutluyuz. Henüz içine girdiğimiz girdaptan kurtulmuş değiliz. Önümüzde Kayserispor maçı var. Galip geldiğimiz haftadan sonraki maçta sıkıntı yaşıyoruz. Buna 'Dur' demek istiyoruz. Kayserispor maçı hazırlıklarına yarın başlayacağız. O maçı da kazanarak ligdeki yerimizi sağlamlaştırmak istiyoruz'' diye konuştu.

Dizar, Beşiktaş camiasına geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, şunları kaydetti:

''Bundan sonraki karşılaşmalarda onlara başarılar diliyorum. Biz sadece Beşiktaş'tan değil, üç büyüklerin hepsine karşı iyi oynayarak puan aldık. Her maçta aynı futbolu sergiliyoruz. Büyük takımlar açık Futbol oynuyor. Biz de öyle oynayınca sonuca gidebiliyoruz. Kalitesini sergilemek isteyen takıma biz de kalitemizi gösteriyoruz. Tabii bir de futbolcular da büyük takımlara karşı daha iyi motive oluyorlar.''

Ara transfer döneminde kadrolarına kattıkları ve Beşiktaş maçında gollerini atan İbrahim Akın ile Necati'nin takıma adapte olduğunu ifade eden Dizar, bundan sonra yollarına sağlam adımlarla devam etmek istediklerini dile getirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious