Yeni damat Erdoğan, sahneye çıktı

  • Giriş : 11.08.2006 / 00:00:00

Çiçeği burnunda damat olan Yılmaz Erdoğan, Altınoluk'ta sahne aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ünlü tiyatrocu Yılmaz Erdoğan, evliliğinin ertesi gününde, kendisinin yazıp yönettiği 'Haybeden Gerçeküstü Aşk' isimli oyunu ile Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk Beldesi'nde izleyicileriyle buluştu.

Yılmaz Erdoğan, bir yıldan beri birlikte olduğu Belçim Bilgin'le Çeşme Ilıca'daki evlerinde sade bir törenle dünyaevine girdiğinin ertesi günü sahne aldığı Altınoluk'ta iyi bir performans sergiledi. "Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar" adlı kitabından uyarladığı oyunda kadın-erkek ilişkilerini mizahi yolla ele alan Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ ile oynadığı 2 kişilik oyunu ile Altınoluklular'ı kahkahaya boğdu.

Oyunda, Demet Akbağ ile bir kokteylde tanışan Yılmaz Erdoğan, sempatik hareketleriyle yaklaştığı bayan ile önce arkadaş olur ve samimiyeti ilerleterek, elini tutmaya, daha sonra da evlenmeye kadar mücadele verir.

İki usta oyuncu Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ'ın Altınoluk Anfi Tiyatro'da sahnelediği gösteriye, sanatçının eşi Belçim Bilgin katılmadı. Erdoğan, oyun sonrası yeniden Çeşme'ye döndü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious