Yeni doğan bebeğini gözünü kırpmadan öldürdü

Yeni doğan bebeğini gözünü kırpmadan öldürdü.7753
  • Giriş : 22.04.2009 / 08:15:00

Mahkemeye gelirken yüzünü kapattı. İnsanın içine çıkacak hali yok, çünkü suçu çok büyük ve utanç içinde..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bilgisayar oyunları müptelası olan kadın, çocuk yetiştirmeye vakit ayırmak istemediği için yeni doğan iki bebeğini gözünü kırpmadan boğarak öldürdü.

Almanya'da iki çocuğunu öldürdüğü için yargılanan 27 yaşındaki Kathrin O, mahkemeye gelirken yüzünü kar maskesiyle gizledi. Hamile olan cani anne, bebeğini banyoda doğurduktan sonra kendi elleriyle boğarak öldürdü.

BOĞAZLAYIP ÇAMAŞIR MAKİNASINA ATTI

Bütün zamanını bilgisayarda oyun oynayarak geçiren kadın bir yıl sonra yine hamile kaldı. Bebeği yine evinde kendi olanaklarıyla dünyaya getiren kadın, zavallı yavru doğar doğmaz boğarak öldürdükten sonra çamaşır makinasının içine attı. Yeni doğmuş bebeği erkek arkadaşı çamaşır makinasının içinde buldu. Cani annenin üçüncü bir çocuğu daha bulunuyor. 3 yaşındaki oğluna zarar vermemesi ise uzmanlar tarafından hayretle karşılandı.

ÇOCUK YETİŞTİRMEKTENSE BİLGİSAYARDA OYUN DAHA İYİ

Mahkemede işlediği cinayetleri soğukkanlılıkla anlatan Kathrin O, çocuk yetiştirmektense bilgisayarda oyun oynamanın daha çok hoşuna gittiğini söyledi. Kathrin O, "Hergün saatlerce bilgisayar başında oyun oynuyordum. Çoğunlukla geceleri bilgisayar başında sabahlıyordum. Sanki bir güç beni esir almıştı ve sürekli oynamak zorundaydım" dedi.

Kadın bilgisayar oyunu alışkanlığı nedeniyle işten atıldıktan sonra da sadece ev kirasını ve bilgisayar oyunları için ödediği ücreti düzenli bir şekilde ödedi.

(Hürriyet)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*