Yeni evli çift kontolü kaybedince...

  • Giriş : 22.03.2009 / 15:57:00
  • Güncelleme : 22.03.2009 / 18:55:53

Bodrum'da damadın kullandığı gelin arabasının kontrolden çıkarak orta refüjdeki aydınlatma direğine çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasından, gelin,damat ve araçtaki bir yakınları yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre kaza Milas- Bodrum Karayolu'nun Yokuşbaşı mevkisi yakınlarında yaşandı. Kazada Osman Dinçer'in (32) kullandığı 48 UA 304 plakalı otomobil direksiyon hakimiyetini kaybolması sonucu orta refüjdeki aydınlanma direğine çarptı. Çarpmanın etkisi ile direk devrilirken, gelin aracı gidiş istikametinin tersine bir şekilde yol üzerinde kaldı.

Kazada'da araç sürücüsü ile gelin Canan Aydın (Dinçer) (30) ve yengesi Ummuhan Emir (42) yaralandı. Gelin ile Ummuhan Emir, araç içerisinde bulunan eşi Salih Emir (47) refaketinde yoldan geçen bir araçla Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Bodrum'da bir otelde çalışan damat hızlı gitmediğini belirterek "Hızlı değildim. Sadece biraz yorgunluk vardı" diye konuştu. Boynunda kan izleri olan damat ise trafik ekiplerinin işlemlerinin ardından hastaneye geldi. Aydın'da yapılan düğün töreninin ardından Bodrum'a geldikleri öğrenilen gelin ve damadın sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*