Yeni evli genç çift, doğalgaz ayırdı

  • Giriş : 04.12.2006 / 00:00:00

Başkentte meydana gelen doğalgaz zehirlenmesinde yeni evli karı koca hayatını kaybetti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Çankaya Hoşdere Caddesi Şair Baki Sokak Özgür Apartmanı 3 numaralı dairede oturan Fatih ve Petek Uncu çifti gece saatlerinde evde meydana gelen doğolgaz sızıntısından zehirlenerek, hayatlarını kaybetti. Bir şirkette bölge müdürü olan Fatin Uncu ile sigortacı olan eşi Petek Uncu'nun sabah işe gelmemelerinden şüphelenen iş arkadaşları çifti telefonlarından aradı. Ev ve cep telefonlarının cevap vermemesi üzerine çiftin mesai arkadaşları eve gelerek, uzun süre kapı zilini çaldı. Kapının açılmaması üzerine durumdan şüphlenen Uncu çiftinin iş arkadaşları kapıyı kırarak, içeriye girdi. Eve girdiklerinde Fatih ve Petek Uncu'nun yerde yatan cansız bedenleriyle karşılaşan iş arkadaşları olay karşısında şok oldu.

Durumun belirlenmesinin ardından olay yerine çağrılan 112 sağlık ekipleri yaptıkları muayene sonucunda çiftin 5 saat önceden hayatını kaybettiğini tesbit etti. Üzücü olayın duyulmasının ardından Uncu çiftinin diğer mesai arkadaşları olay yerine koştu.

Savcının evde yaptığı incelemeler sonucunda genç çiftin cesetleri olay yerine gelen cenaze arabası ile adli tıp morguna kaldırıldı. Genç çiftin cenazesinin kaldırılması sırasında dışarıda bekleyen arkadaşları göz yaşlarını tutamadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious