Yeni gelinden kocasına tuzak!

Yeni gelinden kocasına tuzak!.9233
  • Giriş : 24.06.2008 / 12:02:00
  • Güncelleme : 24.06.2008 / 12:03:18

11 aylık gelin kendisinden boşanmak isteyen kocasına öyle bir tuzak kurdu ki kocasına ayağını öptürüp özür diletti!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İzmir’de son yılların en ilginç boşanma davasında anlatılanlar mahkemeye heyetini de şaşırttı! Kendisini boşamak isteyen kocasını, dayılarına dövdürdüğü iddia edilen yeni gelinin, ayağını öptürerek kendisinden merhamet dilettiği ortaya çıktı!

Bir şirkette güvenlik görevlisi olarak çalışan Serkan T. (26), 10 ay evli kaldıktan sonra boşanma davası açtığı eşi Çiğdem T.’nin (22) kendisini dayılarına dövdürttüğünü ve burnunun kırıldığını öne sürdü. Eşinin, ayaklarının altını öptürttüğünü de iddia eden Serkan T. suç duyurusunda bulundu.

Eş Çiğdem T. ise iddiaları reddetti. Serkan T. yaşadıklarını şöyle anlattı: “Davadan sonra eşimin dayıları N.Ö. ile Ö.Ö., konuşmak istediklerini söyledi. Parkta buluştuk. Kayınpederim M.Ç. biraz ilerideydi. Bir anda bana vurmaya başladılar. Sonra eşimin ailesinin evine götürdüler. Orada da dövdüler. Yere yatırdılar, eşimin ayaklarının altını öptürüp özür dilettiler. Dayak devam etti. Kayınvalidem durumuma acıdı ve durdular. Şikayetçi olmamam için tehdit ettiler.” Dayağın etkisiyle burnu kırılan Serkan T., şikayetçi olmaktan korktuğunu ancak annesinin ikna ettiğini söyledi.

SEVEREK EVLENMİŞTİK

İzmir Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açan Serkan T., “Çiğdem ile 2007’de severek evlendik. Evliliğimizin ilk ayından itibaren anlaşmazlıklar başladı ve git gide arttı. Bir tartışmadan sonra eşim ailesinin evine gitti. Evliliğimizin 10 ayında boşanma davası açtım. Aramızda sevgi ve saygı kalmamıştı. Evliliğimizin sürmesi mümkün değildi” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious