Yeni Hayat Apartmanı'nda palamutlu zirve

Yeni Hayat Apartmanı'nda palamutlu zirve.15897
  • Giriş : 10.11.2008 / 10:03:00

Başbakan Erdoğan ve eşi Emine Hanım, Salih-Nursuna Memecan çiftinin evinde iş, medya ve üniversite dünyasından bazı isimlerle biraraya geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

AKP İstanbul Milletvekili Mesude Nursuna Memecan'ın Taksim Sıraselviler'deki evinde verdiği yemeğe Başbakan Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ile birlikte katıldı. Yemekte Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, Sabancı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tosun Terzioğlu, Bahçeşehir Üniverisitesi İşletme Fakültesi Eski Dekanı Prof. Dr. Eser Karakaş, Gazeteci Mehmet Altan, Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Koç ve Nevbahar Koç da yer aldı.

İsteyen konuklara şarap ikramının da yapıldığı yemekte palamut şiş, salata ve zeytinyağlılardan oluşan mönü sunuldu.

Son derece keyifli saatler geçiren Erdoğan sık sık konuklarla şakalaştı.

DERBİ KONUŞULDU

Oldukça zengin bir mönünün olduğu yemekte isteyene içki servisi de yapıldı. AKP Milletvekili Ömer Çelik'in de aralarında bulunduğu buluşmada, gecenin ana konusu bu akşam Galatasaray-Fenerbahçe arasında oynanacak derbi maçıydı. Fanatik Fenerbahçeli olan Başbakan Tayyip Erdoğan sık sık işadamı ve Fenerbahçe As Başkanı Ali Koç'a, “Bu sene şampiyonluk hayal gibi, hiç olmazsa yarın akşam derbide kendimizi gösterelim” diye takıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*