'Yeni Kemal Sunal' sorusuna çok kızdı!

'Yeni Kemal Sunal' sorusuna çok kızdı!.9717
  • Giriş : 14.08.2008 / 23:25:00
  • Güncelleme : 14.08.2008 / 23:24:44

Halit Akçetepe, Hababam Sınıfı hakkında konuştu ama bir soruya tepki gösterdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Usta oyuncu Halit Akçetepe ve Hababam Sınıfı'nın Hayta İsmail'i Ahmet Arınman katıldıkları bir programda son çekilen Hababam Sınıfı'nı eleştirdiler.
Yılların usta oyuncusu Halit Akçatepe Orada Neler Oluyor programına katılarak açıklamalarda bulundu.Hırsızistan adlı bir oyuna Eylül ayında başlayacağını belirten ünlü oyuncu en son çekilen Hababam Sınıfı ile ilgili de yorumlar yaptı.

Deneyimli oyuncu Halit Akçatepe son çekilen Hababam Sınıfı'nı hiç beğenmediğini söylerken '' Ben en başta Ferdi'ye projeyi hayata geçirmemesini başarılı olamayacağını söyledim. Ama beni dinlemedi. Bende Arzu film olduğu için, Ertem Eğilmez'in oğlu olduğu için oynamayı kabul ettim. Oynamak zorundaydım Arzu film olduğu için'' dedi. Oyuncuların çok başarılı seçildiğini ama hiç bir filmin Hababam Sınıfı'nın yerini tutmayacağını da söyledi. Programın diğer konuğu ise Hababam Sınıfı'nda Hayta İsmail rolünü canlandırarak hafızalara kazınan Ahmet Arınman oldu. Ahmet Arınman kısa da olsa son çekilen filmde oynadıkları için pişman olduklarını söylerken '' Bir merhaba dedik, beş bin YTL aldık. Keşke oynamasaydık. Ben rolümüz var sanmıştım'' dedi.

Halit Akçatepe program sırasında ise kendisine ''Şahan Gökbakar için yeni Kemal Sunal diyorlar doğru mu sizce'' diye sorulunca çok sinirlendi. Akçatepe bana bu soruyu sormayın öyle bir şey mümkün olabilir mi. Ne alakası var'' diyerek tepki gösterdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*