Yeni lider Kewell

Yeni lider Kewell.21764
  • Giriş : 09.09.2008 / 09:42:00

Geçen yılın şampiyonu Galatasaray’da bu sene başrolü Hary Kewell üstlendi....

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sarı kırmızılı takıma geleli 3 ay gibi kısa süre olmasına rağmen çalışkanlığı ve alçak gönüllüğüyle gönüllerde taht kuran Avustralyalı yıldız, genç oyunculara da örnek oldu.

Hürriyet gazetesinin haberine göre; takım içinde lider kişiliğiyle dikkat çeken Kewell, maç öncesi ve sonrası olsun, antrenmanda olsun herkese sıcak kanlı davranırken, Barış, Mehmet ve Servet bu oyuncuyu göklere çıkardı.

Komple bir oyuncu

29 yaşındaki futbolcunun bu yıl G.Saray'da büyük başarılara imza atacağını ve başrolü alacağını ifade eden Barış, Servet ve Mehmet, "Kewell, G.Saray'a gelen yabancılar içinde en değişik yapıya sahip olan futbolcu. Gerçekten de her takımın sahip olmak istediği komple bir oyuncu. Bir yerde ağır başlılığı ile saygınlık kazanırken, bir bakıyorsunuz takım içindeki iletişim ağını yabancı olmasına rağmen kuran kişi oluyor. Biz onun bu halinden ve tavırlarından çok memnunuz. Onunla aynı takımda olmak büyük bir keyif. İlk geldiğin de biz bunları keşfedememiştik.

O kendini yavaş yavaş ortaya çıkarttı. Kendisi, az ama öz konuşan bir yapıya sahip. Maçlarda saha içi liderliği de fevkalade. Henüz dışarıdan belli olmuyor, ama zamanla saha içinde bizi yönetecek ve liderlik vasfını alacak oyuncuların başında gelecek. Çünkü Kewell gerçekten liderlik yapacak bir yapıya sahip" dediler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*