Haberler yeni ses kayıtları Youtube'a atıldı - Haramzadeler Tayyip Erdoğan ses kaydı - Haramzadeler333 - Başçalan sosyal medya

Haberler yeni ses kayıtları Youtube'a atıldı - Haramzadeler Tayyip Erdoğan ses kaydı - Haramzadeler333 - Başçalan sosyal medya.19269
15.03.2014 / 11:04:48

Arka arkaya gelen ses kayıtları vatandaşın aklını bulandırıyor. Ses kayıtların gerçekliğini tartışan vatandaşlar, olayların iç yüzünü anlamaya çalışıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Ses kayıtları gerçek mi, montaj mı? Ses kayıtları Başbakan'a ve AK Parti'ye kurulmuş bir tezgah mı? Yoksa rüşvet ve yolsuzluk gerçekten de ayyuka mı çıktı? Tüm bunların cevabını bizlere tarih gösterecek. Fakat tüm bunların yakın zamandaki yansımasını seçim sandıklarında görmemiz mümkün olacak.
 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Başbakan ile Gündem Özel' programındaki açıklamaları için buraya tıklayın!
 
SON SEÇİM ANKETİ
 
24 TV'de canlı yayında soruları cevaplayan Başbakan pek çok konuda açıklamalarda bulundu ve partisine ait olan seçim anketini de açıkladı eğer başarılı olunmazsa istifa edeceğini de söyledi. 24 TV'de canlı yayında konuşan Başbakan partisinin son oy oranını ile beraber 3 dönem kuralı ve genel başkanlık görevine dair pek çok konuda açıklama geldi.İstanbul ve Ankara'da açık ara önde olduklarını söyleyen AKP'de son seçim anketinde ne kadar?MHP'ye ilişkin ne dedi ?
Şu anda sanki yerel seçim değil de genel seçim havası var. Partimiz yüzde 45-50 civarında bir yeri dolduruyor. Şu an dört şirkete anket çalışması yaptırıyoruz.

16 büyükşehirden 30 büyükşehire çıktık. Bunların toplamı Türkiye'nin % 75'i oluyor. Seçimde de büyükşehir belediyeleri önemli rol oynayacak. İstanbul ve Ankara'ya baktığımızda gayet iyi bir noktadayız. İzmir'de de başa baş oynuyoruz diyebiliriz. CHP'nin adayı Binali Bey'le asla yarışamaz.  Binali Bey projeleriyle konuşuyor. Şu anda İzmir'de çöp konusunda vahşi bir depolama yapılıyor. İzmirli vatandaşım hala buna oy verecekse benim diyecek bir şeyim yok. İzmir Büyükşehir Belediyesi kentsel dönüşüm denen şeyi bir türlü öğrenememiş. İzmir kendisine layık bir hizmeti alacaksa Binali Bey'e, seninle beraber yürüyoruz diye kararını vermelidir. Raylı sistemi bitiremediler Binali Bey bitirdi. Su getirmek büyükşehir belediyesinin işidir. Onlar bu sorunu çözemediler. Biz devlet su işlerini araya sokarak bu sorunu çözdük. İzmir bizim sayemizde su kullanabiliyor. Bu seçimden birinci parti olarak çıkacağız. Eğer seçimden biz birinci parti olarak çıkmazsak ben bu koltuktan kalkarım. Mesela Kılıçdaroğlu, o da aynısını söyleyebiliyor mu? Bahçeli de öyle.  Maalesef onun da böyle bir hedefi yok.  Onun da birinci parti hedefi olmak gibi bir hedefi yok. CHP 5 yıl içinde üç seçim kaybetti. Yenilen pehlivan gibi güreşe doymuyor.
 
Optimar'a göre son seçim anketi

Optimar Araştırma Genel Müdürü Hilmi Daşdemir, 30 Mart yerel seçimleri için, “AK Parti Yüzde 44,8 CHP yüzde 29,3” dedi. Optimar Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Daşdemir, İstanbul'da katıldığı bir programda açıklamalarda bulundu. Daşdemir, "seçim anketlerini birçok belediyenin ve adayın propaganda malzemesi yapmak için kullandığını görüyoruz. Anketler, propaganda malzemesi olmamalı. Anketler hataları görebilmek için fırsattır. Doğru hazırlanmış bir saha araştırmasında, insanlar bir adayı tercih etmediği zaman, oy vermeme nedeni öğrenilebiliyor. Bu da seçime giren Belediye Başkanları için de, adaylar için de büyük bir avantaj. Çünkü sonuçları değerlendirip o doğrultuda bir değişime ve çalışmaya giden aday, hatasını düzelt imkanı buluyor" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*