Yeni süreç fırsat bilinsin

  • Giriş : 03.12.2007 / 10:29:00
  • Güncelleme : 03.12.2007 / 10:33:25

Türkiye Futbol Federasyonu’nun kuruluş ve görevleri hakkındaki 3813 sayılı yasada değişiklik öngören taslakla ilgili görüşlerini açıklayan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, "Federasyonumuz bu yeni süreci bir fırsat olarak değerlendirmelidir"

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yıldırım, Fenerbahçe Dergisi’nin 58. sayısında yer alan yazısında, FIFA’nın diğer üye ülkeler gibi istediği değişiklik taleplerinin, bir kurumsallaşma olgusundan kaynaklandığını vurgulayarak, "Türk Futbol Federasyonu, kurumsallaşmanın gereklerini yerine getirip, diğer kulüplerimizi de kurumsallaşma

adına yeni bir hareketin içine çektiğinde Türk futbolu hepimizin görmek istediği yeni misyonuna kavuşacaktır" yorumunu yaptı. Inter’le oynadıkları maçtan üzgün döndüklerini ifade eden Aziz Yıldırım, F.Bahçe’nin Şampiyonlar Ligi’nde gruptan çıkacağını söyledi. Yıldırım, "12 Aralık’ta kendi sahamızda oynayacağımız CSKA maçının neticesiyle göreceksiniz ki; F.Bahçemiz, Şampiyonlar Ligi’nde şimdiye kadar mücadele etmiş Türk takımlarının arasında en çok puanı hanesine kazıyarak kendi grubundan çıkan takım olmanın mutluluğunu hepimize yaşatacaktır" iddiasında bulundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious