Yeni tedavi metodu buz

Yeni tedavi metodu buz.8335
  • Giriş : 07.03.2008 / 14:54:00

Bir çok cilt sorunu tedavisine yardımcı olan ve buz ile çalışan yönteme kriyoterapi deniliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bir çok cilt sorunu tedavisine yardımcı olan ve buz ile çalışan yönteme kriyoterapi deniliyor.Kriyoterapi cihazı derinin altına çok ince buz kristalleri gönderiyor. Sonra bu kristaller cihaz tarafından geri emiliyor.

KAÇ SEANS SÜRÜYOR?

Çatlakların ya da izlerin derinliğine ve çokluğuna bağlı olarak seans süresi belirleniyor. Genellikle 15 seans çatlakların iyice hafiflemesi için uygun oluyor. Diğer uygulamalarda olduğu gibi izin ve çatlağın derinliğine göre seans sayısı belirleniyor.

NASIL UYGULANIYOR?

Uzman kriyoterapi cihazını çatlakların ya da izlerin üzerinde gezdirerek uygulama yapıyor. Uygulama sırasında herhangi bir acı hissedilmiyor. Sonrasında ise çatlakların ya da izlerin üzerinde hafif bir kızarıklık olabiliyor.

UYGULAMA ALANLARI

Çatlak izleri, ameliyat izleri, gebelik ve güneş lekelerinin giderilmesinde, siğil ve derinin damarsal oluşumlarının tedavisinde kullanılıyor. Nadiren, lekelerin giderilmesi gibi kozmetik işlemlerde de tercih ediliyor. İşlem cildin yenileşmesini ve gençleşmeyi sağlıyor. Tedavinin en önemli avantajı, hastaneye yatma zorunluluğunun olmaması. Ayrıca anestezi gerektirmiyor

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious