Yeni Toyota Camry

Yeni Toyota Camry.29794
  • Giriş : 16.01.2009 / 23:27:00

Yenilenen Toyota Camry Detroit Fuarı ‘nda ilk kez sergilendi. Görünüm olarak daha şık hatlara kavuşan Camry, 2009 Mart ayında satışa sunulacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Camry'nin güç ünitesi 2.5 litrelik dört silindirli motor, bu yeni versiyon için elden geçirilmiş. Yapılan ayarlamalar sonrası daha kullanışlı bir hale gelen bu motor Camry'nin LE ve XLE vesiyonlarında 169 beygir güç üretiyor. 2.5 litrelik motor daha üst seviyede olan SE versiyonu için ise 179 beygir güç üretecek şekilde ayarlanmış. Araç motordan aldığı gücü 6 ileri manuel ya da sıralı otomatik şanzıman sayesinde yere aktarıyor. Yeni Toyota Camry 'nin en güçlü motor seçeneği ise 3.5 litrelik 268 beygir güç üretebilen V6 motor.

Yeni Toyota Camry 'nin dış tasarımında yenilenen ön ızgara ve tampon, uzunlamasına tasarlanmış alçak hava girişleri, yeni sis farları, LE ve XLE versiyonları için alışımlı 16″ jantlar ve yeni tasarım ön farlar yer alıyor. Bu yeniliklerden farklı olarak SE versiyonunda 17″ jantlar sunuluyor. Araç stabilite kontrolü ise tüm versiyonlar için standart.

Yeni Toyota Camry 'nin eklenen kabin için teknolojik özellikleri arasında USB port, Bluetooth ve MP3 çalar yer alıyor.

Satış fiyatı konusunda henüz net bir bilginin bulunmadığı Yeni model Toyota Camry, Mart 2009′da satışa sunulacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*