Yeni yasa utanç verici!

Yeni yasa utanç verici!.12182
  • Giriş : 08.01.2008 / 10:14:00

Hıncal Uluç yeni futbol yasasını değerlendirdi. Uluç "Yeni yasa Aziz Yıldırım ile Recep Tayyip Erdoğan'ın el ele verip, Ulusoy'u yok etmek için çıkardığı bir yasadır" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Uluç, bugün Fotomaç'taki köşesinde şunları yazdı;

"Yüz karası bir olay. Mahkemeye başvuranlar AKP'nin iktidarda olduğu belediye kulüpleri. Başvurdukları mahkeme reddediyor öbür mahkemeye gidiyorlar, reddediyor ardından öbür mahkemeye gidiyorlar. Böyle bir şey olmaz. Türkiye'deki spor ve hukuk nosyonu adına en utandığım haftayı yaşadım. Artık bunun üzerine daha fazla konuşmak istemiyorum. Utanç verici...

Ben burada oturuyorum, sen beni buradan kaldırmak için bir yasa çıkarıyorsun. Ona kimse bir şey demiyor. 'Ben buraya yasal olarak geldim, seçimle geldim. Hakkım olan yerde oturuyorum' diyorum herkes bana yükleniyor. Vatan gazetesinin yaptığı yayın utanç vericidir. Türkiye'de Aziz Yıldırım'a teslim olmayan tek 'spor şefi' diye biliyordum İbrahim'i (Seten) o da teslim olmuş. Bu Aziz Yıldırım ile Recep Tayyip Erdoğan'ın el ele vererek, Haluk Ulusoy'u yok etme yasasıdır. Gerisi hikaye... Ona uydurdukları kılıf; 'Yeni Futbol yasası.' Böyle bir şey olmaz..."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious