Yeni Yayın Dönemi başladı

Yeni Yayın Dönemi başladı.36527
  • Giriş : 26.05.2007 / 14:57:00

Ulusal Haber sitemiz Haber Aktüel, ikinci yaşına Yeni Yayın Dönemiyle girdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İKİNCİ YAŞA, YENİ YAYIN DÖNEMİYLE GİRİYORUZ

www.haberaktuel.com internet haber sitemiz bundan iki yıl önce uzun yıllar Basın-Yayın deneyimine sahip, basın ve kamuoyu camiasında değer sahibi kişiler tarafından kuruldu.

Ve Haber Aktüel, şimdi ikinci yaşına yeni yayın dönemiyle girmenin haklı gururunu yaşıyor.

Haber Aktüel yeni yayın döneminde, yeni köşe yazarlarıyla göz dolduracağa benziyor.

Capitol Medya’nın tasarımıyla, CM Bilişim’in yazılımıyla tamamen yenilenen Haber Aktüel’in yeni yazar kadrosunda sanatçı Murat Kekilli, Samanyolu TV’den Reha Yeprem, Mehtap TV yapımcısı Sedat Dalda, Diyalog Avrasya Dergisi (DA Dergisi) Genel Yayın Koordinatörü Cengiz Şimşek ve Dünya Radyo Genel Yayın Yönetmeni Mesut Baran da bulunuyor.

“Şikâyetim Var” başlığıyla bir “Şikâyet Et-Şikâyet Oku” platformu oluşturan sitemizin aynı zamanda Sağlık Danışmanları; sağlık sorunu olan hastaların sorularını cevaplandıracaklar.

Yemek Tarifinden Namaz Vakitlerine, Burçlardan Seri İlanlara kadar birçok ekstra özelliklere sahip sitenin yeni sisteminin görsel güzelliği de ön planda.

Hayırlı olsun…

HABER AKTÜEL KİMDİR?

Haber Aktüel, yaptığı kaliteli, ilkeli, güvenilir, çağdaş haberlerle ziyaretçilerinin güvenini kazanan bir ulusal haber sitesi...

İçişleri Bakanlığının ulusal haber kaynağı listesine giren “Haber Aktüel”, kısa sürede bu trendini daha da yükseltmeyi başararak haber siteleri arasında ilk 10’a girme başarısını gösterdi.

“Haber Aktüel”in, diğer Ulusal Haber siteleriyle karşılaştırılması yapıldığında Orta Asya-Avrupa-ABD ve Türkiye’nin çeşitli illerinde temsilciliği olan ve ulusal yayın yapan tek Haber Sitesi olduğu anlaşılıyor.

Kısa sürede ziyaretçi potansiyelini seri bir şekilde yükselten Haber Aktüel, her gün on binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor.

Haber ve değişik gündemleri teknolojik gelişimlerle birlikte diğer basın-yayın kuruluşlarına göre daha hızlı bir şekilde sanal ortamdan takip etmeye başlayan kesimler, Internet Dünyasının pastasını bir anda yüzde 300-400’lere çıkarmış, gazete ve TV kanallarından önce Sanal Ortamı vazgeçilmez haber takip noktaları seviyesine getirmişlerdir.

Bu bağlamda kurulan “Haber Aktüel”, Ulusal Haber Ajansları yardımıyla ve 81 il ve ilçelerindeki anlaşmalı muhabir kadrosuyla günümüzde “Flaş Olayları”, “Özel Haber Dosyalarını” daha hızlı ve sağlıklı duyuruyor.

“Son Sürat Haber” sloganıyla yola çıkan haber sitemiz, Anadolu Haberlerine susamış Anadolu insanına ziyadesiyle birçoğu özel ve dâhili gündem haberleri sunuyor, Anadolu insanının beğeni ve takdirini topluyor, aldığı teşekkür e-mailleri ve mektuplarıyla yayın politikasını koruma ipini göğüsleyerek ülkede “Referans” kabul görüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious