'Yenilmeyecek bir takım değil'

'Yenilmeyecek bir takım değil'.10677
  • Giriş : 29.03.2009 / 09:13:00

İspanya maçında 56. dakikada yerini Ayhan Akman'a bırakan Semih Şentürk İspanya için "Yenilmeyecek bir takım değil" ifadesini kullandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


“Sakatlığım yoktu, taktik değişikliği yaptı hocamız ve oyundan çıktım.. Ayhan ağabey girdi yerime, hocamızın taktiri sonuçta.”

“Bernabeu'da, Avrupa şampiyonuna karşı oynamak zordu ama biz de sonuçta şampiyonayı 3. bitirdik, kendimize güvenimiz de vardı. En azından 1 puan almak istiyorduk ama olmadı..”

“İlk yarıda bana kalırsa galibiyetiş kaçırdık.. Nihat bana çıkarsa ben daha müsaittim bir pozisyonda, başka pozisyonda Arda iyi stop etse gol olabilirdi.. Atamayınca olmuyor ve puan da alamıyorsunuz sonuçta. İkinci yarıda daha çok atağa çıkamadık, özellikle de ben çıkınca.. Ama hocamızın taktiği sonuçta, saygıyla karşılamak gerekli.”

“1 puan alsak iyi olurdu çünkü Bosna da Belçika'da kazandı.. Fakat önemli olan buradan alnımızın akıyla çıkmaktı. İnşalah Ali Sami Yen'de taraftarımız önünde kazanacağız.. İspanya yenilmeyecek bir takım değil..”


Arda: ''Ben yine de çok umutluyum''

"Takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. İlk 60 dakika çok iyi mücadele ettik. Çok cesaretli oynadık. Pozisyonları bulan taraf da bizdik. Gol yedikten sonra İspanya topu ayağında fazla tuttu. Ali Sami Yen'de kendi evimizde oynayacağız. Bu grupta İspanya'yı yenmek çok değerli. Puanı İstanbula'a sakladık. Çok üst seviyedeki maçlarda bazen çok üst düzey futbolcular bile çok fazla mücadele ederler. İsteneni yaptık. Onlar da bireysel olarak çok bir şey yapmadılar, basit oynadılar. Yorgunluk yok bende. Bu takıma karşı oynamak basit bir şey değil. Çok fazla eforlar sergilemek lazım. İyi pozisyonlarımız da vardı. Ben yine de çok umutluyum. Arkadaşlarım ve kendimden memnunum bu maçta"


Nihat: ''İnanılmaz zorlandıklarını söylediler''

Milli Takım kaptanı Nihat Kahveci, İspanya yenilgisi nedeniyle üzgün olduklarını söylerken, ikinci maçı alarak bu yenilgiyi telafi edeceklerini söyledi.. Nihat, İspanyol futbolcuların kendisine, inanılmaz zorlandıklarını söylediğini de belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*