Yerdeki Türk bayraklı logolar söküldü

Yerdeki Türk bayraklı logolar söküldü.9918
  • Giriş : 06.05.2008 / 23:03:00

Adana'da Menderes Spor Salonu'nun zeminine Türkiye Basketbol İkinci Ligi Final Grubu maçları öncesi yapıştırılan Türk Bayraklı ''Adana'' logoları söküldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Adana'da bugün saat 16.00'da Tofaş-Erdemirspor karşılaşması ile başlayan Türkiye Basketbol İkinci Ligi Final Grubu maçları öncesi Menderes Spor Salonu zemininin farklı yerlerine yapıştırılan ve ortasında Adana yazılı Türk Bayraklı logolar dikkati çekti.

Aliağa Belediyesi ve İTÜ arasında devam eden maçın oynandığı sırada ise bazı sporcuların, kenarları yer yer açılması sonucu ayaklarına yapışan logoları çıkartmaya çalıştıkları gözlendi.

Bu maçın devre arasında da logoların tamamı salon görevlileri tarafından söküldü.

''FİRMA YETKİLİLERİ HATA YAPMIŞ''

Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, AA muhabirine konuyla ilgili yaptığı açıklamada, sadece ''Adana'' yazılı logoların hazırlanması için bir firmayla anlaştıklarını söyledi.

Logolarda Türk Bayrağı olduğunu maçlar başladıktan sonra fark ettiklerini belirten Hadi, şöyle konuştu:

''Biz firma yetkililerinden logoların Türk Bayraklı olmasını istememiştik. Ancak firma yetkilileri böyle hazırlamış. Ben maçlar devam ederken bu yanlışlığı farkına vardım ve hemen sökülmesi talimatını verdim. Firma yetkililerini de arayarak hata yaptıklarını bildirdim. Bu konuda firma yetkilileri hata yapmış.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious