Yerköy'de Fetih Gençlik Merkezi açıldı

Yerköy'de Fetih Gençlik Merkezi açıldı.9053
  • Giriş : 10.10.2013 / 19:09:47

Yozgat'ın Yerköy ilçesinde faaliyet gösteren Gün Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından SODES Projesi kapsamında "Fetih Gençlik Merkezi" açtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yozgat'ın Yerköy ilçesinde faaliyet gösteren Gün Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından SODES Projesi kapsamında "Fetih Gençlik Merkezi" açtı.
Gençlik Merkezi açılış törenine Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yavuz, İlçe Emniyet Müdürü Erdal Tepe, İlçe Müftüsü Necip Eren, Yerköy Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Sayit Usul, YOGSİAD Yozgat Genç Sanayiciler ve İş Adamları Derneği ve Yerköy İdmanyurdu Spor Başkanı Ayhan Çelik, daire amirleri, siyasi parti ve sivil toplum temsilcileri ile ve vatandaşlar katıldı.

Gün Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Bahattin Karabulut, "Fetih Gençlik Merkezi" nin Yozgat Valiliği bünyesinde yürütülen Sosyal Destek Programı kapsamında açıldığını belirterek, "Fetih Gençlik Merkezi" nin açılmasının amacı öğrencilerimize sosyal, kültürel, akademik ve sportif etkinliklere katılabilecekleri bir eğitim merkezi olarak hizmet verebilmektir." dedi.
Fetih Gençlik Merkezi Koordinatörü Halit Arapoğlu açılışa katılanlara "Fetih Gençlik Merkezi" ve yapacağı çalışmalar hakkında çeşitli bilgiler aktardı.
Konuşmaların ardından Kırşehir'den gelen mehteren takımının gösterisi beğeniyle izlendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious