Yerli İbrahimoviç Galatasaray'a geliyor

Yerli İbrahimoviç Galatasaray'a geliyor.15562
  • Giriş : 20.01.2009 / 08:39:00

Sarı-kırmızılılar, 1.90'lık golcünün babasını Türkiye'ye çağırdı. Maliyetinin düşük olması nedeniyle transferin gerçekleşmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik


Birbirinden kaliteli golcüleri bulunan Galatasaray, geleceğe yatırım yapmayı da ihmal etmiyor. Sarı-kırmızılılar, İtalyanların İnter'in ünlü oyuncusu Zlatan İbrahimoviç'e benzerliği nedeniyle 'Yeni Zlatan' dedikleri Sinan Ayrancı'yı transfer etmek için harekete geçti. Cimbom, 18 yaşındaki golcünün babası Seyit Ayrancı'yı İstanbul'a davet etti. Bu hafta içinde tarafların buluşacağı belirtilirken, Brommapojkarna'da forma giyen oyuncunun maliyetinin düşük olması nedeniyle transferin gerçekleşmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Dev kulüpler izliyor

Sözleşmesi mayıs sonunda bitecek olan Sinan Ayrancı'nın yetiştirme tazminatıyla birlikte Galatasaray'a 1 milyon euro'ya mal olacağı ifade ediliyor. İsmini uluslararası arenada ilk olarak 2005'te Zagrep'te düzenlenen kulüplerarası bir altyapı turnuvasında duyuran 1.90'lık Sinan Ayrancı için İsveç basınında çıkan "Yeni İbrahimoviç" yorumlarına son dönemde İtalyanlar da katılmıştı. Juventus ve İnter'in de dikkatle takip ettiği genç yıldız adayı için Tuttosport, "İsveç'ten yeni bir Zlatan İbrahimoviç çıkıyor" diye yazmıştı.

Fotomaç

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*