Yeşim Salkım 55 öğrenciyi okutuyor

Yeşim Salkım 55 öğrenciyi okutuyor.11143
  • Giriş : 23.01.2008 / 13:26:00

Yeşim Salkım, sonunda kimlere maddi katkı sağladığını açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Yeşim Salkım, "Yardım için doğmuşum" dedi ve ekledi: 55 üniversite öğrencisini okutuyorum. 15 Şubat'ta da daha çok genç eğitim görsün diye yardım için sahnede olacağım..

Yaptığı yardımları bugüne dek gizli tutmayı tercih eden şarkıcı Yeşim Salkım, sonunda kimlere maddi katkı sağladığını açıkladı. "55 üniversite öğrencisi okutuyorum" diyen Salkım, muhtaçlara bakmayı da kendine ilke edindiğini söyledi.

Tüm çabasının, okuttuğu öğrenci sayısını çoğaltmak olduğunu vurgulayan Salkım, 15 Şubat'ta 'Gençlerimiz Okuyacak' kampanyası için ücretsiz konser vereceğini belirterek, şunları söyledi: "Çocukların okuması uğruna günlerce, gecelerce, sabahlara kadar hiç durmadan çalışıp, şarkı söyleyebilirim. Çünkü öğrenciler bizim geleceğimizdir. Onların okuması ve yarınlara iyi bir yetişkin olarak hazırlanması için elimden ne geliyorsa onu yapmaya hazırım ve yapacağım. Yardım konserlerini de bu yüzden tercih ediyorum."

Yeşim Salkım'ın 15 Şubat'ta Büyük Kulüp'te vereceği yardım konserinde, Uğur Antik de müzayede düzenleyecek. Gecenin tüm geliri, yoksul ama başarılı üniversiteli ögrencilere burs olarak dağıtılacak. 'Gençlerimiz Okuyacak' kampanyası için organize edilen ve sosyetenin ilgi göstermesi beklenen gecenin biletlerini, ünlü modacı Siren Ertan satıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious